Парафії

УЖГОРОДСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ (БЛАГОЧИННИЙ – ПРОТОІЄРЕЙ СЕРГІЙ УРСТА):


м. Ужгород.
1. Парафія на честь апостола українського Андрія Первозванного в м. Ужгороді.
Настоятель – єпископ Віктор Бедь.
Благочинний – протоієрей Сергій Урста.

Священнослужителі: протоієрей Олександр Смолін, протоієрей Ростислав Криворучко.

2. Парафія на честь рівноапостольних Кирила і Мефодія в м. Ужгороді.
Настоятель – протоієрей Сергій Урста.

3. Парафія на честь святого Івана Богослова в м. Ужгороді.
Настоятель – протоієрей Олександр Смолін.

4. Парафія на честь святих рівноапостольних князя Володимира та княгині Ольги в м. Ужгороді.
Настоятель – протоієрей Ростислав Криворучко.

5. Парафія на честь Воскресіння Хрестового в м. Ужгороді.

Настоятель – протоієрей Ростислав Криворучко.

 

Ужгородський район.

6. Парафія на честь Різдва Пресвятої Богородиці в с. Минай.
Т. в.о. настоятеля - протоієрей Олександр Смолін.
7. Парафія на честь святого великомученика Георгія Переможця в с. Сторожниця.
Т. в.о. настоятеля - протоієрей Ростислав Криворучко.
8. Парафія на честь Покрови Пресвятої Богородиці в с. Шишловці.
Т. в.о. настоятеля - протоієрей Олександр Смолін.

 

Перечинський район.
9. Парафія на честь святого великомученика Пантелеймона, цілителя в с. Сімер.
Настоятель - протоієрей Роман Бобай.

 

МУКАЧІВСЬКО-СВАЛЯВСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ (БЛАГОЧИННИЙ - АРХІМАНДРИТ СПИРИДОН ДУДИН):

 

Мукачівський район.

10. Парафія при Свято-Миколаївському чоловічому монастирі в смт Чинадієво

Настоятель - архімандрит Спиридон Дудин.

  

БЕРЕГІВСЬКО-ВИНОГРАДІВСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ  (БЛАГОЧИННИЙ – ПРОТОІЄРЕЙ ВАСИЛЬ ОСАДЧУК):

 

м. Берегове

11. Парафія на честь Успіння Пресвятої Богородиці в м. Берегово.
Настоятель - протоієрей Василь Осадчук.

 

Виноградівський район.
12. Парафія на честь святителя Миколи Чудотворця в с. Широке.
Т. в.о. настоятеля - протоієрей Василь Осадчук.

13. Парафія на честь святителя Миколи Чудотворця в смт Вилок.
Настоятель - протоієрей Василь Осадчук.

14. Парафія на честь ікони Божої Матері Іверської в смт Вилок.

Настоятельпротоієрей Василь Осадчук.

 

ХУСТСЬКО-ТЯЧІВСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ (БЛАГОЧИННИЙ – ПРОТОІЄРЕЙ АНДРІЙ ГИРИЧ):

 

Тячівський район.

15. Парафія на честь первоверховних апостолів Петра і Павла в м. Тячів.
Настоятель - протоієрей Андрій Гирич.
16. Парафія на честь апостола українського Андрія Первозваного в смт Тересва.
Т. в.о. настоятеля – протоієрей Андрій Гирич.

17. Парафія на честь святого Великомученика і цілителя Пантелеймона в с. Нересниця.
Настоятеля – протоієрей Юрій Кадар.

18. Парафія на честь Різва Пресвятої Богородиці в с. Ганичі.
Настоятеля – протоієрей Юрій Кадар.

 

МІЖГІРСЬКО-ВОЛОВЕЦЬКЕ БЛАГОЧИННЯ (БЛАГОЧИННИЙ - МИХАЙЛО ЧАБАН):

 

Міжгірський район.

19. Свято-Вознесенська парафія в с. Приспіл.
Настоятеля -
протоієрей Михайло Чабан.
20.
 Парафія на честь Воздвиження Животворящого Хреста Господнього в с. Пилипець (при одноіменному єпархіальному монастирі).

Т. в.о. настоятеля - протоієрей Михайло Чабан.

 

РАХІВСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ (БЛАГОЧИННИЙ - ПРОТОІЄРЕЙ ВОЛОДИМИР ЛОФЕРДЮК):

 

Рахівський район 

21. Парафія Свято-Покровського храму в смт Ясіня.

Настоятель - протоієрей Володимир Лофердюк.

22. Парафія Спасо-Преображенського храму в смт Ясіня.
Настоятель – протоієрей Крістіан Рущак.

23. Парафія на честь Святого Духа в смт Кобилецька Поляна.

Настоятель - протоієрей Іван Гота.