Схилимо у молитві голови наші перед українськими жертвами Голодомору-Геноциду (Українського Голокосту) української нації в ХХ столітті та пам’ятаймо про їх катів

1932-1933Голодомор-ГеноцидСьогодні українська нація замре у скорботі та молитовному ушануванні світлої пам’яті понад 13 мільйонів наших співвітчизників, які відійшли у вічність в наслідок безбожного і страшного убивства одним із найстрашніших і нестерпно болючим методом – методом штучного і насильницького позбавлення життя голодом у роки Голодомору-Геноциду (Українського Голокосту) 1932 – 1933 рр. в Україні…

В ХХ ст. українці пережили не один голодомор, але Голодомор-Геноцид (Український Голокост) української нації у 1932 – 1933 рр. в Україні був по особливому безбожним, жорстоким, нелюдським, штучно спланованим і здійсненим московським комуністично-радянським окупаційним режимом колишнього Союзу Радянських Соціалістичних Республік.

Хто ж стояв за цим звірством і цілеспрямованим знищенням українців, саме  українців як представників української нації за своїм етнічним походженням від народження ? Адже під час Голодомору-Геноциду (Українського Голокосту) 1932 – 1933 рр. в Україні, безбожним московським комуністично-радянським окупаційним режимом СРСР, українців убивали голодом саме зате, що вони були українцями…

Головним організатором Голодомору-Геноциду (Українського Голокосту) в Україні в 1932 – 1933 рр. виступила злочинна організація - Комуністична партія Радянського Союзу (на той час Всесоюзна комуністична партія (більшовиків)). При цьому кадрову основу цієї злочинної організації, у своїй переважній більшості, складали далеко і далеко не українці, а різного роду інородці, серед яких одну із головних ролей відігравали, зокрема, особи жидівської національності (як з терен колишньої Російської імперії, так і світового жидівства із-за меж України). Саме жиди у вищих політичних колах тогочасного СРСР відігравали провідну роль в ідеологічному та каральному корпусах ВКП (б) (надалі КПРС). Спеціально створені політико-каральні спеціальні органи ЧК, ГПУ, НКВС, так звані судові органи та позасудові трійки у переважній більшості були укомплектовані різного роду інородцями, серед них жиди, латиші, росіяни  (мордвини, калмики інші народності), мадяри, китайці і т. д. Навіть політ-комісарський корпус  тогочасних Красної Армії та Флоту складався май же на 100 % виключно із жидів.

Тож українська нація повинна знати та пам’ятати, що Голодомор-Геноцид (Український Голокост) в 1932 – 1933 рр. в Україні  був спланований і втілений в життя не українцями, а новітньою навалою орди різного роду інородців та їх ідеологічними представниками - носіями так званої інтернаціональної і нелюдської марксистсько-ленінсько-сталінської комуністичної ідеології. Тими, хто з тих чи інших причин ненавидів українську націю, хотів її приборкати, полонити та масово знищити заради захоплення і окупації України. Коли нищилась, руйнувалась, палилась, морилась голодом та убивалась українська нація, Українська держава і Українська Церква, в горнилі страшної московської комуністично-радянської окупації в ХХ ст., то це робилось не волею і руками української нації, а нашими ворогами та інородцями. І той хто з українців цього не розуміє і не хоче розуміти, буде приречений пережити подібне іще не один раз… У новітніх умовах та відчувши на собі новітні методи руйнування,  пригноблення та нищення українців.

Тож пам’ятаймо про катів української нації.

Шануючи всі народи світу, як боголюбива і миролюбива українська нація, любімо людей усіх національностей, бо всі ми є творіннями Божим. Але при цьому не забуваймо, за Заповідями Божими, любити своїх ближніх – українців.

Шануючи і співживучи у єдиній та цивілізованій сім’ї українського громадянства, незалежно від етнічного походження того чи іншого нашого співвітчизника, не забуваймо і про свої природні та національні права української нації на своїй, Богом даній нам, святій і омитій кров’ю наших прабатьків Українській Землі. Будьмо готовими і не біймось захищати свою українську націю, Українську державу і Українську Церкву.

Пам’ятаймо про жахливі уроки Голодомору-Геноциду (Українського Голокосту) української нації та про тих, хто здійснив цей злочин проти людяності та наших праведних і богоносних прабатьків і батьків в 1932 – 1933 рр. минулого століття в Україні.

Вічна пам’ять і блаженний спокій душам спочилих у Бозі усім українським жертвам Голодомору-Геноциду (Українського Голокосту) 1932 – 1933 рр. і подальших  голодоморів в Україні в ХХ ст. І нехай Всемилостивий Господь Бог прийме їх світлі душі…

Схилимо у молитві та хвилині мовчання голови наші…

+ Віктор (Бедь),
єпископ Мукачівський і Карпатський
Української Автокефальної Православної Церкви

м. Ужгород,
26.11.2016 р.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський