Схилимо у молитві голови наші перед українськими жертвами Голодомору-Геноциду (Українського Голокосту) української нації в ХХ столітті та пам’ятаймо про їх катів

1932-1933Голодомор-ГеноцидСьогодні українська нація замре у скорботі та молитовному ушануванні світлої пам’яті понад 13 мільйонів наших співвітчизників, які відійшли у вічність в наслідок безбожного і страшного убивства одним із найстрашніших і нестерпно болючим методом – методом штучного і насильницького позбавлення життя голодом у роки Голодомору-Геноциду (Українського Голокосту) 1932 – 1933 рр. в Україні…

В ХХ ст. українці пережили не один голодомор, але Голодомор-Геноцид (Український Голокост) української нації у 1932 – 1933 рр. в Україні був по особливому безбожним, жорстоким, нелюдським, штучно спланованим і здійсненим московським комуністично-радянським окупаційним режимом колишнього Союзу Радянських Соціалістичних Республік.

Хто ж стояв за цим звірством і цілеспрямованим знищенням українців, саме  українців як представників української нації за своїм етнічним походженням від народження ? Адже під час Голодомору-Геноциду (Українського Голокосту) 1932 – 1933 рр. в Україні, безбожним московським комуністично-радянським окупаційним режимом СРСР, українців убивали голодом саме зате, що вони були українцями…

Головним організатором Голодомору-Геноциду (Українського Голокосту) в Україні в 1932 – 1933 рр. виступила злочинна організація - Комуністична партія Радянського Союзу (на той час Всесоюзна комуністична партія (більшовиків)). При цьому кадрову основу цієї злочинної організації, у своїй переважній більшості, складали далеко і далеко не українці, а різного роду інородці, серед яких одну із головних ролей відігравали, зокрема, особи жидівської національності (як з терен колишньої Російської імперії, так і світового жидівства із-за меж України). Саме жиди у вищих політичних колах тогочасного СРСР відігравали провідну роль в ідеологічному та каральному корпусах ВКП (б) (надалі КПРС). Спеціально створені політико-каральні спеціальні органи ЧК, ГПУ, НКВС, так звані судові органи та позасудові трійки у переважній більшості були укомплектовані різного роду інородцями, серед них жиди, латиші, росіяни  (мордвини, калмики інші народності), мадяри, китайці і т. д. Навіть політ-комісарський корпус  тогочасних Красної Армії та Флоту складався май же на 100 % виключно із жидів.

Тож українська нація повинна знати та пам’ятати, що Голодомор-Геноцид (Український Голокост) в 1932 – 1933 рр. в Україні  був спланований і втілений в життя не українцями, а новітньою навалою орди різного роду інородців та їх ідеологічними представниками - носіями так званої інтернаціональної і нелюдської марксистсько-ленінсько-сталінської комуністичної ідеології. Тими, хто з тих чи інших причин ненавидів українську націю, хотів її приборкати, полонити та масово знищити заради захоплення і окупації України. Коли нищилась, руйнувалась, палилась, морилась голодом та убивалась українська нація, Українська держава і Українська Церква, в горнилі страшної московської комуністично-радянської окупації в ХХ ст., то це робилось не волею і руками української нації, а нашими ворогами та інородцями. І той хто з українців цього не розуміє і не хоче розуміти, буде приречений пережити подібне іще не один раз… У новітніх умовах та відчувши на собі новітні методи руйнування,  пригноблення та нищення українців.

Тож пам’ятаймо про катів української нації.

Шануючи всі народи світу, як боголюбива і миролюбива українська нація, любімо людей усіх національностей, бо всі ми є творіннями Божим. Але при цьому не забуваймо, за Заповідями Божими, любити своїх ближніх – українців.

Шануючи і співживучи у єдиній та цивілізованій сім’ї українського громадянства, незалежно від етнічного походження того чи іншого нашого співвітчизника, не забуваймо і про свої природні та національні права української нації на своїй, Богом даній нам, святій і омитій кров’ю наших прабатьків Українській Землі. Будьмо готовими і не біймось захищати свою українську націю, Українську державу і Українську Церкву.

Пам’ятаймо про жахливі уроки Голодомору-Геноциду (Українського Голокосту) української нації та про тих, хто здійснив цей злочин проти людяності та наших праведних і богоносних прабатьків і батьків в 1932 – 1933 рр. минулого століття в Україні.

Вічна пам’ять і блаженний спокій душам спочилих у Бозі усім українським жертвам Голодомору-Геноциду (Українського Голокосту) 1932 – 1933 рр. і подальших  голодоморів в Україні в ХХ ст. І нехай Всемилостивий Господь Бог прийме їх світлі душі…

Схилимо у молитві та хвилині мовчання голови наші…

+ Віктор (Бедь),
єпископ Мукачівський і Карпатський
Української Автокефальної Православної Церкви

м. Ужгород,
26.11.2016 р.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією