В КаУ ім. Августина Волошина та УУБА проведено науково-просвітницький круглий стіл «30-річчя патріаршої інтронізації Святішого Мстислава Скрипника, Патріарха Київського і всієї України, Предстоятеля УАПЦ»

 DSC000826 листопада 2020 року, в Карпатському університеті імені Августина Волошина та Ужгородській українській богословській академії Православної Церкви України, було проведено науково-просвітницький круглий стіл ««30-річчя патріаршої інтронізації (18.11.1990) Святішого Мстислава Скрипника, Патріарха Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви».

Співорганізаторами науково-просвітницького заходу виступили Карпатський університет імені Августина Волошина, Ужгородська українська богословська академія Православної Церкви України, Міжнародна академія богословських науки та Управління Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України.

Синод Кіпрської Православної Церкви підтримав рішення Архієпископа Хризостома визнати ПЦУ

114626112020Синод Кіпрської Православної Церкви 25 листопада 2020 року оприлюднив комюніке щодо підтримки рішення Блаженнійшого Архієпископа Нової Юстиніани і всього Кіпру Хризостома ІІ про визнання Православної Церкви України.

В Мукачівсько-Карпатській єпархії молитовно вшанували День Гідності та Свободи до 7-ої річниці початку Революції Гідності

 DSC041922 листопада 2020 року, після відслуження Божественної літургії, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, уповноважені представники духовенства єпархії та громадськості піднесли корзину із живими квітами до підніжжя пам’ятного знаку на честь полеглих героїв Революції Гідності та борців за незалежність України, встановленого в м. Ужгород на пл. Народній.

В Мукачівсько-Карпатській єпархії та Ужгородській українській богословській академії молитовно відзначили 30-річчя патріаршої інтронізації Святішого Мстислава Скрипника, Патріарха Київського і всієї України, Предстоятеля УАПЦ

 DSC000618 листопада 2020 року, виповнилося 30 років від урочистого дня патріаршої інтронізації (18.11.1990) Святішого Мстислава Скрипника (10.04.1898 – 11.06.1993), Патріарха Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви (06.06.1990 – 11.06.1993), яка відбулася 18 листопада 1990 року в соборі Святої Софії в м. Києві.

Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь відслужив літію за Високопреосвященнішим Іоанісом Тассіас, митрополитом Лангадаським, Літійським і Рендінським Елладської Православної Церкви (Греція)

17541611202016 листопада 2020 року, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, в молитовній кімнаті архієрейської резиденції в м. Ужгород, відслужив заупокійну літію за Високопреосвященнішим Іоанісом Тассіас (01.10.1958 – 15.11.2020), митрополитом Лангадаським, Літійським і Рендінським Елладської Православної Церкви (Греція), Екзархом Вселенського Патріарха в центральній Македонії, ректором Лангадської академії філософії та теології, доктором богослов’я, професором, великим другом і прихильником Православної Церкви України, професором кафедри богослов’я, філософії та гуманітарних дисциплін Карпатського університету імені Августина Волошина та Ужгородської академії богословських науки (за сумісництвом), дійсним членом (академіком) Міжнародної академії богословських наук та особистим другом, який відійшов дочасно у вічність 15 листопада 2020 року в лікарні м. Фессалонікі від зупинки серця на 63-му році земного життя.

В КаУ імені Августина Волошина та УУБА відбулася XIV Міжнародна науково-практична конференція «Український цивілізаційний простір: витоки, розвиток, проблеми»

 DSC003612 – 13 листопада 2020 р. Карпатський університет імені Августина Волошина, в м. Ужгород, спільно з партнерами, а саме Ужгородська українська богословська академія Православної Церкви України, Міжнародна академія богословських наук, Закарпатський обласний медичний центр психічного здоров’я та медицини залежностей, Мукачівсько-Карпатська єпархія Православної Церкви України, Академія філософії та теології імені святих Кирила і Мефодія Лангадської митрополії Елладської Православної Церкви (Греція), Інститут вивчення культурної спадщини святих Кирила та Методія Університету Констянтина Філософа в Нітрі (Словаччина), Вища соціально-економічна школа в Пшеворську (Польща), Вищий навчальний заклад «Академія Просвітництва» в Тбілісі (Грузія), провели щорічну, цього разу вже XIV міжнародну науково-практичну конференцію«Український цивілізаційний простір: витоки, розвиток, проблеми», яка була приурочена 30-річчю прийняття Декларації про державний суверенітет України та Революції на граніті.  Участь в конференції взяли понад 100 дослідників, науковців, педагогів, аспірантів та студентів, державних, громадських і релігійних діячів, митців та письменників з України, Польщі, Словаччини, Грузії та Греції. На конференції, були представлені освітні та наукові осередки з різних частин України: Києва, Львова, Херсона, Каховки, Одеси, Острога, Тернополя, Ужгорода, Мукачева, інших містечок і сіл України.

Керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією єпископ Віктор Бедь видав розпорядження про неухильне дотримання карантинних обмежень всіма кліриками і вірними єпархії на території Закарпатської області

18491211202012 листопада 2020 року, зважаючи на загрозу зростаючого поширення згубного коронавірусу COVID-19  та беручи до уваги рішення Кабінету міністрів України від 11 листопада 2020 року, щодо запобігання негативних наслідків пандемії, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України видав розпорядження «Про додаткові запобіжні заходи, щодо недопущення поширення коронавірусу COVID-19 серед кліру та вірних єпархії в Закарпатській області».

Ніхто не зможе скасувати українську автокефалію – Патріарх Варфоломій

233009112020Жодні суперечки чи будь-які зусилля якоїсь Церкви не можуть скасувати українську автокефалію.  Про це заявив Вселенський Патріарх після висвячення єпископа Команського та екзарха Вселенського Патріархату у Києві Михайла, повідомляє Orthodoxtimes.

Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь удостоїв високих церковних відзнак українських воїнів-захисників Валерія-Мирослава Опаленика та Михайла Зизича з Перечинщини

 DSC01596 листопада 2020 року, в архієрейській резиденції в м. Ужгороді, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина провів зустріч із Валерієм-Мирославом Опалеником та Михайлом Зизичем з Перечинщини, українськими воїнами-захисниками, учасники бойових дій в російсько-українській війні 2014 – 2020 рр.

У День пам’яті померлих, єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь очолив заупокійну Божественну Літургію в кафедральному храмі м. Ужгород

 DSC0140У відповідності до народної традиції, щорічно 1 листопада на Закарпатті вшановується День пам’яті померлих. Цього дня мешканці нашого краю, які належать до різних конфесій, моляться за спасіння душ раніше спочилих у Бозі рідних і близьких, та відвідують їх могили на цвинтарях.

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією