У неділю святих отців шести Вселенських Соборів єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь звершив таїнство рукоположення в диякони

 DSC003731 липня 2016 року, в день ушанування пам'яті святих отців шести Вселенських соборів  у кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в Ужгороді було відслужено божественну літургію, під час якої було звершено таїнство рукоположення читця Крістіана Рущака у диякони.

Богослужіння очолив Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією, у співсужінні протоієрея Олександра Смоліна, протоієрея Романа Бобая та диякона Івана Жабляка.

Під час богослужіння поминались імена православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя - Нового Риму, Вселенського Патріарха, БлаженнійшогоМакарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією.

Владика Віктор та духовенство вознесло молитви до Господа Бога з проханням дарувати українському народу мир, національну і духовну єдність, благополуччя та утвердження єдиної Помісної Автокефальної Української Православної Церкви, а також перемогу Українського війська над московсько-путінськими окупантами і терористами. Особливі молитви до Господа Бога були піднесені за збереження життя кожного українського воїна, добровольця і волонтера, які у наші дні боронять нашу святу українську землю від підступного московського ординця.

Під час святкового богослужіння прихожани храму стали свідками великого таїнства церкви. Сьогодні, по волі Божій, Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією УАПЦ здійснив таїнство рукоположення читця Крістіана Рущака в диякони.

Після проповіді протоієрея Олександра Смоліна та прийняття Святого причастя до прихожан храму з архіпастирською проповіддю звернувся Преосвященнійший владика Віктор, в якій привітав парафіян зі святом дня ушанування пам'яті святих отців шести Вселенських соборів, саме які визначили основу життєдіяльності нашої церкви та заклали канонічні основи. Під час свого архіпастирського звернення владика також  привітав диякона Крістіана Рущака з таїнством рукоположенням та подарував йому святу просфору.

Хід богослужіння супроводжувався церковним співом під керівництвом регента Марії Жабляк, а спів духовенства в олтарі – під керівництвом регента читця Юрія Ропонича. Службу дяків очолив Іван Хланта.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією