Керуючий Карпатською єпархією УАПЦ єпископ Віктор звершив таїнство рукоположення в священники Крістіана Рущака

 DSC06184 серпня  2016 року у кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в Ужгороді було відслужено божественну літургію, під час якої було звершено таїнство рукоположення дияконаКрістіана Рущака у священника.

Богослужіння очолив Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією, у співсужінні протоієрея Сергія Урсти, протоієрея Олександра Смоліна, диякона Івана Жабляка, диякона Кристіана Рущака та ієродиякона Іллі Михайлова.

Під час богослужіння поминались імена православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя - Нового Риму, Вселенського Патріарха, БлаженнійшогоМакарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, ПреосвященнійшогоВіктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією УАПЦ.

Владика Віктор та духовенство вознесло молитви до Господа Бога з проханням дарувати українському народу мир, національну і духовну єдність, благополуччя та утвердження єдиної Помісної Автокефальної Української Православної Церкви, а також перемогу Українського війська над московсько-путінськими окупантами і терористами. Особливі молитви до Господа Бога були піднесені за збереження життя кожного українського воїна, добровольця і волонтера, які у наші дні боронять нашу святу українську землю від підступного московського ординця.

Під час богослужіння прихожани храму стали свідками великого таїнства церкви. В цей день, по волі Божій, Преосвященнійший владика Віктор, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви здійснив таїнство рукоположення у священники дияконаКрістіана Рущака, бакалаврату Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії.

Після проповіді протоієрея Олександра Смоліна та прийняття Святого причастя до прихожан храму з архіпастирською проповіддю звернувся Преосвященнійший владика Віктор, в якій привітав парафіян та звернувся з словом вітання до ієрея Крістіана Рущака в якому привітав його з таїнством руко положенням та подарував йому святу просфору.

Хід богослужіння супроводжувався церковним співом під керівництвом регента Марії Жабляк, спів духовенства в олтарі – під керівництвом регента читця Юрія Ропонича, а службу дяків очолив Іван Хланта.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією