В Свято-Миколаївському чоловічому монастирі в смт. Чинадієво Карпатської єпархії УАПЦ освячена криничка з живодайним джерелом

 DSC056206 листопада 2016 року, у день пам’яті ікони Божої Матері "Всіх скорботних Радість", в Свято-Миколаївському чоловічому монастирі Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в смт. Чинадієво Мукачівського району була відслужена божественна літургія, яку очолив Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією.

Його Преосвященству співслужили: архімандрит Миколай Реківчак (намісник монастиря), протоієрей Сергій Урста, ігумен Антоній (Хвіц) та ієромонах Ілля (Михайлов).

Під час богослужіння поминались імена православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя – Нового Риму, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією.

У молитві до Господа Бога, владика Віктор та духовенство, просили миру, щастя і благополуччя для українського народу і України, чим швидшої перемоги Української Армії над підступними московсько-путінськими оккупантами і терористами, за збереження життя кожного українського воїна, добровольця, волонтера і мирних громадян, які у наші дні боронять земну, Богом дану нам, Вітчизну Україну від московських ординці, за дарування українцям національної і духовної єдності та утвердження єдиної Помісної Автокефальної Української Православної Церкви.

З архіпастирським словом до парафіян звернувся Преосвященнійший єпископ Віктор (Бедь), який привітав та благословив усіх присутніх у храмі, наголосив на необхідності пам’ятати і молитовно вшановувати світлу пам’ять всіх спочилих наших батьків, прабатьків та рідних, а також намагатись жити за Заповідями Божими і любові один до одного. Також владика Віктор подякував архімандриту Миколаю (Реківчаку) за його жертовне служіння Церкві Христовій, подвижницький чернечий земний шлях та належне управління монастирем.

Після божественної літургії духовенство освятило новозбудовану криничку з живодайним джерелом у підніжжя храму Свято-Миколаївського храму обителі, вода у якій є живодайною та зцілю віруючих від різних недугів.

Закладена і збудована з благословення Преосвященнійшого владики Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського живодайна криничка в Свято-Миколаївському чоловічому монастирі в смт. Чинадієво, водне джерело якої витікає з під землі, на якій розміщено святий храм монастиря, має чудотворну силу. Вже на сьогодні відомо про ряд чудотворних зцілень, які відбулись по відношенню до тих віруючих, які з вірую у Спасителя нашого Ісуса Христа зцілились від важких недуг шляхом споживання чудотворної води та омивання нею.

Богослужіння супроводжувалось співом церковного хору монастиря під керівництвом єпархіального регента читця Юрія Ропонича.

Відтак відбулась святкова братня трапеза.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією