Керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями УАПЦ прийняв участь в освяченні пам’ятної дошки за полеглими Героями Небесної Сотні та українськими воїнами-захисниками

15784890 1181478058634785 864601048 o27 грудня 2016 року, на першому поверсі адміністративного будинку Тернопільської обласної державної адміністрації та обласної ради в м. Тернополі, за участі керівництва області, представників релігійних організацій, військовослужбовців, громадсько-політичних діячів та небайдужих громадян урочисто було відкрито інтерактивну пам’ятну дошку з персональними даними і фотоматеріалами про полеглих за національну і державну незалежність України Героями Небесної Сотні та українськими воїнами-захисниками, які віддали свої життя в обороні нашої земної Вітчизни від підступних московсько-путінських окупантів.

На запрошення керівництва обласної державної адміністрації та обласної ради участь у відкритті пам’ятної дошки прийняли і представники Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви на чолі із Преосвященнійшим Віктором (Бедь), єпископом Мукачівським і Карпатським, керуючим Карпатською і Тернопільською єпархіями. Владику супроводжували протоієрей Петро Заяць, канцлер Консисторії єпархії, протоієрей Петро Скрип, голова єпархіального відділу по взаємодії з органами державної влади і місцевого самоврядування, декан м. Тернополя та старший референт правлячого єпископа читець Максим Бережний.

В ході урочистих заходів Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями УАПЦ у співслужінні із Преосвященнійшим  Павлом (Кравчуком), єпископом Тернопільським і Теребовлянським, керуючим Тернопільсько-Теребовлянською єпархією УПЦ КП та Преосвященнійшим Теодором (Мартинюком), єпископом-помічником Тернопільсько-Зборівської архієпархії УГКЦ освятили дану пам’ятну дошку та відслужили заупокійну літію за полеглими борцями за національну і державну незалежність України, Героями Небесної Сотні та українськими воїнами-захисниками.

Після освячення пам’ятної дошки та відслуження заупокійної літії до присутніх звернулись Степан Барна, голова Тернопільської обласної державної адміністрації, Віктор Овчарку та Ігор Кульчицький, начальник управління з питань внутрішньої політики, релігій і національностей Тернопільської ОДА.

Прес-служба Тернопільської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією