На свято Богоявлення в кафедральному храмі Карпатської єпархії УАПЦ в місті Ужгороді відслужили божественну літургію та освятили воду

20170119 11471819 січня, в двунадесяте свято Богоявлення та Хрещення Господа Бога і Спасителя нашого Ісуса Христа у кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в Ужгороді було відслужено божественну літургію.

З благословення Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською і Тернопільською єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви богослужіння очолив протоієрей Олександр Смолін у співслужінні протодиякона Івана Жабляка.

Під час богослужіння поминались імена православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя - Нового Риму, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською і Тернопільською єпархіями УАПЦ.

У молитві до Господа Бога, духовенство, просили миру, щастя і благополуччя для українського народу і України, чим швидшої перемоги Українського війська над підступними московсько-путінськими окупантами і терористами, за збереження життя кожного українського воїна, добровольця, волонтера і мирних громадян, що у наші дні боронять Вітчизну нашу від московських ординців на Сході України, за досягнення українцями національної і духовної єдності та утвердження єдиної Помісної Української Автокефальної Православної Церкви.

Після заамвонної  молитви у храмі було відслужено великий водосвятний молебень та освячено святою водою усіх прихожан.

З вітальним словом та повчальною проповіддю до прихожан храму звернувся протоієрей Олександр Смолін, яки передав благословення та вітання з святом від Преосвященнійшого владики Віктора, який цього дня очолив богослужіння в кафедральному храмі Різдва Христового в м. Тернопіль Тернопільської єпархії УАПЦ, зупинився на церковній історії свята Богоявлення та наголосив на його духовній основі.

Хід богослужіння супроводжувався співом кафедрального хору під керівництвом кафедрального регента Марії Жабляк. Службу дяків очолив Іван Хланта.

Після цілування хреста духовенство та прихожани кафедрального храму на честь апостола українського Андрія Первозванного хресною ходою пішли до річки Уж, де відслужили водосвятний молебень та освятили води Ужа.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією