На свято Богоявлення керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями УАПЦ єпископ Віктор очолив божественну літургію в кафедральному храмі Різдва Христового в місті Тернопіль

 DSC015519 січня 2017 року, в двунадесяте свято Богоявлення та Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа у кафедральному храмі Різдва Христового в м. Тернополі Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви відслужили божественну літургію.

Богослужіння очолив Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями УАПЦ у співслужінні протоієрея Петра Зайця, канцлера Консисторії єпархії, протоієрея Анатолія Залізницького, декана Тернопільського районного деканату, протоієрея Ігоря Прийдуна, протоієрея Романа Наконечного, ігумена Симеона (Волошина),протдиякона Петра Рубльовського та протодиякона Івана Зайця.

Під час богослужіння поминались імена православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя - Нового Риму, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською та Тернопільською єпархіями УАПЦ.

У молитві до Господа Бога, владика Віктор та духовенство, просили миру, щастя і благополуччя для українського народу і України, чим швидшої перемоги Українського війська над підступними московсько-путінськими окупантами і терористами, за збереження життя кожного українського воїна, добровольця, волонтера і мирних співвітчизників, що у наші дні боронять Вітчизну нашу від новітніх московських ординців на Сході України, за досягнення українцями національної і духовної єдності та утвердження єдиної Помісної Української Автокефальної Православної Церкви.

За заслуги перед Святою Православною Церквою  керуючий Карпатською та Тернопільською єпархіями Преосвященнійший єпископ Віктор (Бедь) возвів клірика чоловічого монастиря Різдва Христового в м. Тернопіль Тернопільської єпархії УАПЦ ієромонаха Симеона (Волошина)  в ігумени.

Після святої Євхаристій до прихожан храму з архіпастирським благословенням та вітанням звернувся Преосвященнійший владика Віктор, який після привітання зупинився на духовному значенні свята Богоявлення для спасіння душі кожного християнина. Після проповіді владика Віктор в супроводі представників духовенства хресною ходою пройшли до берега озера в Тернополі, де за участі представників єпископату та духовенства тернопільських єпархій УАПЦ, УПЦ КП та УГКЦ було відслужено великий водосвятний молебень.

З благословення Преосявщеннійшого владики Віктора протоієрей Ігор Прийдун після заамвонної молитви у храмі відслужив великий водосвятний молебень та освятив святою водою всіх прихожан.

Богослужіння супроводжувалось співом церковного хору під керівництвом регента Галини Іванової.

Після завершення святкової божественної літургії представники духовенство та парафіяни кафедрального храму Різдва Христового хресною ходою пішли в центр міста до озера, де долучились до відправи великого водосвятного молебеню.

 

Прес-служба Тернопільської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський