Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор відслужив у Тячеві молебень за Україну та вручив ювілейні медалі борцям за незалежність України в ХХ столітті

 DSC09992 січня, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською і Тернопільською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви відвідав з робочим візитом Тячівський район. В рамках візиту владика Віктор провів зустріч з представниками парафій та ініціативних груп єпархії на Тячівщині, в приміщенні Тячівської районної державної адміністрації відслужив молебень за Україну і Українське військо та як голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України в ХХ столітті вручив ювілейні медалі «25 років незалежності України» тим учасниками національно-визвольних змагань кінця 80-х – початку 90-х рр. минулого століття на Закарпатті, які не змогли їх отримати під час минулорічного нагородження.

В числі нагороджених: Зоя Петрівна Дідух, Василь Петрович Мотичко та Наталія Володимирівна Молнар (якій нагороду було передано через уповноважених представників).

Також владика Віктор (Бедь), як ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, урочисто вручив диплом бакалавра права ветерану українських національно-визвольних змагань, правозахиснику Андрію Васильовичу Шобею, який здобу другу вищу освіту за заочною формою навчання.

Під час молебню та процедури нагородження були присутні представники Громадської ради Тячівського району, голова Закарпатського національно-патріотичного об’єднання «Україна Соборна» Орест Дідух та старший референт правлячого єпископа читець Максим Бережний.

На завершення владика Віктор привітав всіх присутніх та нагороджених, благословив їх, побажав всім всього найкращого та Божої допомоги у житті.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський