Керуючий Карпатською і Тернопільською єпархією УАПЦ єпископ Віктор відслужив літію за протоієреєм Ігорем Накурашем, деканом Борщівського деканату

7 лютого 2017 року, в кафедральному храмі на честь апостола українського Андрія Первозванного в м. Ужгороді Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної  DSC1093Церкви, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями УАПЦ відслужив заупокійну літію за новоспочилим у Бозі протоієреєм Ігорем Накурашем (04.08.1979 – 06.02.2017), деканом Борщівського деканату та настоятелем парафії святителя Миколая Чудотворця у селі Збручанське Тернопільської єпархії УАПЦ.

Його Преосвященству співслужили протоієрей Сергій Урста, канцлер Консисторії Карпатської єпархії,  архімандрит Антоній Хвіц, протоієрей Олександр Смолін та протоієрей Роман Бобай.

У молитві до Господа Бога владика Віктор просив прощення всіх допущенних провин, з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його душі вічного спочинку та життя у піднебессі.

У своїй архієрейській поминальній проповіді владика Віктор розповів про подвижницький життєвий та священицький шлях спочилого у Бозі протоієрея Ігоря Накураша.

Відспівування та поховання протоієрея Ігоря Накураша відбудеться 8 лютого у його рідному селі Плебанівка Теребовлянського району Тернопільської області. З благословення Преосвященнійшого владики Віктор чин поховання очолить митрофорний протоієрей Володимир Простак, обласний духівник єпархії, настоятель парафій святої Трійці в с. Драганівка, святого рівноапостольного Великого князя Київського Володимира в с. Забойки, святої рівноапостольної Великої княгині Київської Ольги у співслужінні собору духовенства Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви.

Прес-служба Тернопільської єпархії УАПЦ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією