Керуючий Карпатською і Тернопільською єпархієями УАПЦ єпископ Віктор (Бедь) провів робочу зустріч із очільником міста Ужгород Богданом Андріївим

16593795 1223293431119914 1124402674 o9 лютого 2017 року, в Міській державній адміністрації м. Ужгород, відбулась робоча зустріч Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською і Тернопільською єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви із очільником міста Ужгород — Богданом Андріївим.

У ході зустрічі Преосвященнійший владика Віктор (Бедь) звернувся до голови м. Ужгород, пана Андрія, з проханням про виділення земельної ділянки під будівництво адміністративного корпусу Карпатської єпархії та духовно-просвітницького центру в м. Ужгород.
Відтак, владика Віктор виклав перелік порушень прав і законних інтересів парафіян релігійної громади на честь рівноапостольних Великого князя Київського Володимира та Великої княгині Київської Ольги в м. Ужгороді в частині користування та закріплення раніше виділеної Ужгородською міською радою земельної ділянки по вулиці Минайській 71, внаслідок систематичних і незаконних дій представників Мукачівської єпархії УПЦ Московського патріархату.
Участь у зустрічі також прийняли канцлер Карпатської єпархії УАПЦ протоієрей Сергій Урста та старший референт керуючого єпархією, завідувач канцелярії читець Максим Бережний.
На завершення, сторони домовились і надалі підтримувати співпрацю на благо української нації, Української держави та утвердження єдиної Помісної Автокефальної Української Православної Церкви.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський