В резиденції Консисторії Тернопільської єпархії УАПЦ відбулось засідання Архієрейського Собору Української Автокефальної Православної Церкви

20170223 13520623 лютого 2017 року, в резиденції Консисторії Тернопільської єпархії УАПЦ (м. Тернопіль) відбулось чергове засідання Архієрейського Собору Української Автокефальної Православної Церкви.

Засідання проходило під головуванням Блаженнійшого Макарія (Малетича), Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви.

Участь у засіданні Архієрейського Собору Української Автокефальної Православної Церкви прийняв Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями УАПЦ.

У ході роботи Архієрейського Собору було розглянуто ряд важливих питань з життя УАПЦ, за результатами яких було ухвалено відповідні рішення.

Відтак, Блаженнішим Макарієм, Митрополитом Київським і всієї України, Предстоятелем УАПЦ було заслухано звіти правлячих владик єпархій УАПЦ про стан справ та діяльність у 2016 році.

З ініціативи Блаженнішого Митрополита Макарія 2017 рік в УАПЦ проголошено – Роком захисту дітей (відповідно до Різдвяного послання Його Всесвятості, Вселенського Патріарха Варфоломія, Архієпископа Константинополя – Нового Рима).

У 2017 році єпископату необхідно організувати та провести заходи у всіх єпархіях, в тому числі і на підконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей.

Згідно рішення Собору єпископат УАПЦ благословив заснування нових монастирів: Свято-Троїцького чоловічого монастиря Івано-Франківської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви Івано-Франківська область, Косівський район, село Баня-Березів та Свято-Миколаївський чоловічий монастир Черкасько – Кіровоградської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви» Кіровоградська область, м. Знам'янка.

Прес-служба Тернопільської єпархії УАПЦ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією