Преосвященнійший єпископ Віктор відслужив заупокійну Божественну літургію за спочилим протоієреєм Ігорем Накурашом священнослужителем Тернопільської єпархії УАПЦ у 40 день його спочинку

20170318 11292218 березня 2017 року, в храмі святителя Миколая Мир Лікійського Чудотворця у селі Збручанське Борщівського деканату Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви Преосвященнійший Віктор (Бедь) єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями відслужив заупокійну Божественну літургію за протоієреєм Ігорем Накурашом (04.08.1979 – 06.02.2017) деканом Борщівського деканату та настоятеля парафії святителя Миколая Чудотворця з нагоди 40 дня після його смерті.

Його Преосвященству співслужили: обласний духівник єпархії митрофорний протоієрей Володимир Простак, митрофорний протоієрей Іван Бойко, ієрей Петро Чайковський та протодиякон Іван Заяць.

Після святої Євхаристій до прихожан храму з архіпастирським благословенням та заупокійним словом звернувся Преосвященнійший владика Віктор, який від імені духовенства та вірників Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви висловловив щирі співчуття матері, дружині, рідним, парафіянам та близьким спочилого протоієрея Ігоря Накураша та закликав усіх молитися щоб Всемилостивий Господь упокоїв його душу в оселях праведних. Також, віддати шану спочилому прибули священики з УПЦ КП.

По завершенню Божественної літургії владика Віктор представив парафії нового настоятеля – митрофорного протоієрея Івана Бойка.

Відтак, духовенство відслужило літію за спочилим у Бозі протоієреєм Ігорем.

В молитвах духовенство просило прощення всіх земних провин, допущенних з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його душі вічного спокою і життя у піднебессі.

Прес-служба Тернопільської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський