У Хрестопоклонну неділю в кафедральному храмі Карпатської єпархії УАПЦ в місті Ужгороді відслужили Божественну літургію

 DSC018119 березня 2017 року, у неділю Хрестопоклонну в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозванного Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в Ужгороді було відслужено Божественну літургію.

З благословення Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською і Тернопільською єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви богослужіння очолив архімандрит Антоній (Хвіц) у співслужінні протоієрея Сергія Урсти, протоієрея Олександра Смоліна та протодиякона Івана Жабляка.
Під час богослужіння поминались імена православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя - Нового Риму, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською і Тернопільською єпархіями УАПЦ.
У молитві до Господа Бога духовенство просили миру, щастя і благополуччя для українського народу і України, чим швидшої перемоги Українського війська над підступними московсько-путінськими окупантами і терористами, за збереження життя кожного українського воїна, добровольця, волонтера і мирних громадян, що у наші дні боронять Вітчизну нашу від московських ординців на Сході України, за досягнення українцями національної і духовної єдності та утвердження єдиної Помісної Української Автокефальної Православної Церкви.
Під час заупокійної ектінії у молитві до Господа Бога духовенство просило прощення всіх земних провин, допущених із власної волі чи з примусу полеглих українських Героїв Карпатської України, дарування їхнім душам вічного спокою та життя у піднебессі.
Відтак, з повчальним словом до парафіян храму звернувся архімандрит Антоній (Хвіц), який розповів про Хрестопоклонну неділю і історію Хреста Животворящого. Після проповіді протоієрей Сергій Урста привітав прихожанку і хористку храму апостола Андрія Первозваного Аллу Андріївну з днем народження.
Хід богослужіння супроводжувався церковним співом під керівництвом кафедрального регента Марії Жабляк та дяків під керівництвом доктора мистецтвознавства, доцента Івана Хланти.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський