Великоднє послання Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською і Тернопільською єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви

bed 

 

Воскресіння день, просвітимось, люди!
Пасха, Господня Пасха, бо від смерті до життя
і від землі до неба Христос Бог нас перевів, що пісню перемоги співаємо.
(Перший ірмос канону Пасхи)

ХРИСТОС ВОСКРЕС!
ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

Возлюблені у Христі браття і сестри!
Дорогі співвітчизники українці!

У ці радісні та святкові Великодні дні світлого Христового Воскресіння весь християнський світ святкує перемогу Спасителя і Господа нашого Ісуса Христа над гріхом і смертю!

Божественне чудо Христового Воскресіння об'єднує всіх нас світлом любові одне до одного і вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю. Сьогодні ми особливо радісно відкриваємо Богові свої душі, просимо наповнити їх духовною любов'ю, силою і надією. У дні Воскресіння Христового ми дякуємо Отцю нашому Небесному за те, що у дні великих випробувань, які мужньо переносить наш народ, ми, як завжди, відчуваємо Його батьківську любов, захист і підтримку. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам: боголюбивій українській нації, земній Вітчизні Україні та Українській Церкві.

Із великою надією і радістю сьогодні ми вигукуємо: Христос Воскрес! – сподіваючись на утвердження миру, злагоди, благополуччя, духовної і національної єдності в Україні. Підносячи хвалу і подяку до Бога, щоденно молимося за перемогу українського війська над підступними московсько-путінськими окупантами і терористами, за збереження життя кожного українського воїна, добровольця, волонтера, полоненого, всіх мирних співвітчизників та їхнє благополучне повернення до рідних домівок і сімей, які за Заповідями Божими героїчно і жертовно боронять український народ, державу Україну й Українську Церкву від новітніх московських ординців.

У ці ж дні Воскресіння Христового молитовно вшануймо також 100-річчя піднесення українських національно-визвольних змагань за відновлення тисячолітньої нашої Української державності, 100-річчя початку руху за відродження прабатьківської, майже 2000-літньої Української Автокефальної Православної Церкви та 75-річчя висвяти і відновлення єпископатом Православної Церкви у Польщі канонічного єпископату відродженої Української Автокефальної Православної Церкви, апостольсько-єпископська спадковість від якого зберігається в УАПЦ по сьогодні.

Прославляючи Спасителя нашого Ісуса Христа і радіючи Пасці Христовій, молитовно згадаймо і про 80-ті роковини мученицької загибелі від рук безбожного московського комуністично-радянського окупаційного режиму священномученика Василя Липківського, митрополита Київського і всієї України (19.03.1864–27.11.1937).

Вигукуючи радісно: Христос Воскрес! – намагаймось жити з любов'ю до ближніх своїх, земної, Богом даної нам Вітчизни України й Української Церкви та за Заповідями Воскреслого Спасителя нашого Ісуса Христа, Який, зокрема, заповідав: живіть у любові одне до одного, як до самого себе. Тоді і Отець наш Небесний завжди буде з нами!

У дні Воскресіння Христового через молитви до Пресвятої Богородиці, праведних та богоносних прабатьків і батьків наших і святих угодників Божих, у землі українській прославлених, коліноприклонно звернімося до Отця нашого Небесного з проханням дарувати всім нам мир, здоров'я, добробут, злагоду, національну, духовну і церковну єдність, утвердження правової держави, збереження територіальної цілісності й державної незалежності України та якнайшвидшого настання того дня, коли ми всі, українці, за Заповідями Божими, об'єднаємось в єдиній соборній прабатьківській Помісній Українській Автокефальній Православній Церкві в ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа!

ХРИСТОС ВОСКРЕС!
ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

Із любов'ю у Воскреслому Спасителеві нашому Ісусі Христі

+ ВІКТОР (Бедь),
єпископ Мукачівський і Карпатський,
керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями,
голова Комісії з духовності, освіти та катехізації
Української Автокефальної Православної Церкви

Ужгород – Тернопіль
Світле Христове Воскресіння
16 квітня 2017 року

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський