У Карпатській єпархії УАПЦ ушанували пам'ять жертв аварії на Чорнобильській АЕС до 31-х роковин техногенної катастрофи в Україні

 DSC051926 квітня 2017 року, з благословення Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською і Тернопільською єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви, в Карпатській єпархії молитовно ушанували героїв-ліквідаторів та жертв аварії на Чорнобильській АЕС до 31-х роковин техногенної катастрофи в Україні.

Представники духовенства кафедрального храму УАПЦ на честь апостола українського Андрія Первозванного в м. Ужгород, професорсько-викладацького складу, співробітників і студентів Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії, активісти Закарпатського національно-патріотичного об'єднання «Україна Соборна», громадських організацій «Молодь Закарпаття» та Християнсько-народної спілки Закарпаття пройшли хресною ходою до пам'ятника «Ліквідаторам аварії на ЧАЕС» в місті Ужгороді.

Біля пам'ятника всім загиблим і померлим героям-ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС було покладено вінок із живими квітами та відправлено заупокійну літію, яку з очолив протоієрей Роман Бобай у співслужінні протоієрея Сергія Урсти, протоієрея Олександра Смоліна та ієрея Крістіана Рущака.

Відтак, із промовою до громади звернувся канцлер Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви, який розповів про трагічні події які трапилися 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС та закликав усіх сьогодні поминути в своїх молитвах жертв ЧАЕС.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський