Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор освятив Хрест та заклав камінь під будівництво храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці в с. Ганичі Тячівського району

 DSC03147 травня 2017 року, у неділю пам'яті про розслабленого, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви відслужив божественну літургію в селі Ганичі Тячівського району на місці закладення та будівництва храму Карпатської єпархії УАПЦ на честь Різдва Пресвятої Богородиці.

Його Преосвященству співслужили: канцлер Консисторії Карпатської єпархії УАПЦ протоієрей Сергій Урста, протоієрей Юрій Кадар та протоієрей Роман Бобай.

Під час богослужіння поминались імена православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя - Нового Риму, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією УАПЦ.

Духовенство вознесло молитви до Господа Бога з проханням дарувати українському народу мир, національну і духовну єдність, благополуччя та утвердження єдиної Помісної Автокефальної Української Православної Церкви, а також перемогу Українського війська над московсько-путінськими окупантами і терористами. Особливі молитви до Господа Бога були піднесені за збереження життя кожного українського воїна, добровольця, волонтера і полоненого, які у наші дні боронять нашу святу українську землю від підступного московського ординця.

Відтак, після відслуження божественної літургії Владика Віктор здійснив освячення місця, закладного каменю та встановленого хреста під будівництво храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці в с. Ганичі.

За заслуги перед Українською Автокефальною Православною Церквою та благодійництво Преосвященнійший владика Віктор відзначив Благословенними грамотами священика та ряд прихожан новостворених парафії в с. Ганичі та Нересниця Тячівського району, а саме: протоієрея Юрія Кадара – настоятеля храмів Різдва Пресвятої Богородиці (с. Ганичи) та Великомученика і цілителя Пантелеймона (с. Нересниця), Андрія Андрійовича Полушкіна (с. Ганичі), Володимира Івановича Бердара (с. Ганичі), Віктора Михайловича Сідея (с. Ганичі), Петра Васильовича Лавришина (с. Ганичі), Івана Петровича Канюка (с. Ганичі), Віру Степанівну Трофіменко (с. Нересниця), Олександра Олександровича Трофіменко (с. Нересниця), Василина Василівна Михайльо (с. Нересниця), Василя Юрійовича Мацолу (с. Нересниця), Оксану Степанівну Мацолу (с. Нересниця), Сергія Івановича Кута (с. Нересниця) та Мар'яну Василівну Кут (с. Нересниця).

В своїй архіпастирській проповіді Преосвященнійший єпископ Віктор подякував усім присутнім за молитву та побажав щоб на освяченому пагорбі в с. Ганичі, було возведено величний храм, в якому будуть щоденно возноситися молитви за мир, благополуччя та добробут у нашій державі і на Закарпатті. Також владика зазначив: «Наша українська закарпатська свята земля споконвіку була під духовною опікою Божою та Пресвятої Богородиці, а наші предки завжди були віруючими. Прийнявши живе Слово Ісуса Христа від спасительної місії апостола українського Андрія Первозванного (33 – 70 рр. І ст.), наші богоносні і праведні батьки і прабатьки ввібрали Його в свою душу і серце. І в період лихоліть, і в період добробуту, і в період нещасть, і в період радостей наш народ завжди, жив, живе і буде жити з молитвою до Отця нашого Небесного і в надії на спасіння і заступництво Спасителя нашого Ісуса Христа».

Найближчим часом на освяченому місці в с. Ганичі розпочнеться будівництво нового храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією