У свято перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая керуючий Карпатською єпархією УАПЦ єпископ Віктор відслужив літургію в Свято-Миколаївському чоловічому монастирі смт. Чинадієво

 DSC030922 травня 2017 року, у свято свято перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая з Мири Лікійської до Бар, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви відслужив божественну літургію у Свято-Миколаївському чоловічому монастирі смт. Чинадієво Мукачівського району Закарпатської області.

Владиці Віктору співслужили намісник обителі архімандрит Миколай (Реківчак), канцлер Консисторії Карпатської єпархії УАПЦ протоієрей Сергій Урста, архімандрит Антоній (Хвіц), архімандрит Феофан (Бурдельов), протоієрей Василь Бритвак, протоієрей Роман Бобай та протоієрей Крістіан Рущак.

Під час богослужіння поминались імена православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя, Нового Риму, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією УАПЦ.

Духовенство вознесли молитви до Господа Бога з проханням дарувати українському народу мир, національну і духовну єдність, благополуччя та утвердження єдиної Помісної Української Автокефальної Православної Церкви, а також перемогу Українського війська над московсько-путінськими окупантами і терористами. Особливі молитви до Господа Бога були піднесені також за збереження життя кожного українського воїна, добровольця і волонтера, які у наші дні боронять нашу святу українську землю від підступного московського ординця.

За заслуги перед Українською Автокефальною Православною Церквою Преосвященнійший єпископ Віктор удостоїв ієрея Крістіана Рущака права носіння наперсного хреста.

Після відпусту, владика Віктор звернувся з вітальним і повчальним архіпастирським словом в якому закликав вірників дотримуватися Заповідей Божих і любити один одного як заповідав нам Господь і Спаситель наш Ісус Христос. Також владика Віктор наголосив на тому, щоб під час молитов і богослужінь всі ми молились за життя наших українських воїнів захисників, які у наші дні боронять мир і спокій в Україні від новітніх московських окупантів.

Відтак, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією УАПЦ привітав намісника Свято-Миколаївського чоловічого монастиря архімандрита Миколая (Реківчака) з престольним святом та днем ангела і за заслуги перед Українською Автокефальною Православною Церквою нагородив медаллю преподобного Олексія Карпаторуського (Кабалюка) I ступеню.

Хід богослужіння під час божественної літургії супроводжувався церковним співом під керівництвом єпархіального регента читця Юрія Ропонича.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський