В с. Ганичі Тячівського району зареєстровано нову релігійну громаду Карпатської єпархії УАПЦ

 DSC0314У відповідності до розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації за № 235 від 17 травня 2017 року в с. Ганичі Тячівського району зареєстровано статут новоствореної релігійної громади Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви парафії на честь Різдва Пресвятої Богородиці.

З цієї нагоди Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією УАПЦ привітав настоятеля парафії протоієрея Юрія Кадара та парафіян з реєстрацією статуту та побажав подальших успіхів і Божої допомоги на ниві служіння Церкві Христовій та на благо боголюбивої української нації, Богом даної нам земної Вітчизни України та відродженої прабатьківської Української Автокефальної Православної Церкви.
Як раніше вже повідомлялось, 7 травня 2017 року, у неділю пам'яті про розслабленого, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви відслужив божественну літургію в селі Ганичі Тячівського району на місці закладення та будівництва нового храму Карпатської єпархії УАПЦ на честь Різдва Пресвятої Богородиці.
Його Преосвященству співслужили: канцлер Консисторії Карпатської єпархії УАПЦ протоієрей Сергій Урста, протоієрей Юрій Кадар та протоієрей Роман Бобай.

рес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією