В Закарпатській ОДА зареєстровано статут новоствореної релігійної громади Карпатської єпархії УАПЦ в с. Пилипець Міжгірського району

pylypecУ відповідності до розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації за № 235 від 17 травня 2017 року в с. Пилипець Міжгірського району зареєстровано статут новоствореної релігійної громади Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви парафії на честь Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього.

З цієї нагоди Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією УАПЦ привітав настоятеля парафії архімандрита Антонія (Хвіца), намісника однойменного монастиря та парафіян з реєстрацією статуту та побажав подальших успіхів і Божої допомоги на ниві служіння Церкві Христовій та на благо боголюбивої української нації, Богом даної нам земної Вітчизни України та відродженої прабатьківської Української Автокефальної Православної Церкви.

Як раніше вже повідомлялось, 27 вересня 2016 року, у двунадесяте свято Воздвиження Чесного і Животворного Хреста Господнього, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви відслужив божественну літургію в селі Пилипець Міжгірського району на місці закладення та будівництва Свято-Хрестовоздвижекнського монастиря.

Його Преосвященству співслужили: канцлер Консисторії Карпатської єпархії УАПЦ протоієрей Сергій Урста, намісник Свято-Миколаївського чоловічого монастиря Карпатської єпархії УАПЦ (смт. Чинадієво, Мукачівського району) архімандрит Миколай (Реківчак), намісник Свято-Хрестовоздвиженського монастиря ігумен Антоній (Хвіц), протоієрей Роман Бобай, протоієрей Сергій Уманців та ієродиякон Ілля Михайлов.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією