У свято Святої Трійці єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор (Бедь) відслужив божественну літургію в домовому храмі УАПЦ м. Берегове

 DSC04294 червня 2017 року, у день Святої Трійці, в домовому храмі парафії на честь Успіння Пресвятої Богородиці Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в м. Берегове була відслужена божественна літургія, яку очолив Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією УАПЦ.

Його Преосвященству співслужили: протоієрей Сергій Урста, архімандрит Феофан (Бурдельов) та протоієрей Роман Бобай.

Під час богослужіння поминались імена православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя, Нового Риму, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією.

У молитві до Господа Бога, владика Віктор та духовенство, просили миру, щастя і благополуччя для українського народу і України, чим швидшої перемоги Української Армії над підступними московсько-путінськими оккупантами і терористами, за збереження життя кожного українського воїна, добровольця, волонтера і мирних громадян, які у наші дні боронять земну, Богом дану нам, Вітчизну Україну від московських ординці, за дарування українцям національної і духовної єдності та утвердження єдиної Помісної Автокефальної Української Православної Церкви.

З архіпастирським словом до парафіян звернувся Преосвященнійший владика Віктор, який привітав усіх з двунадесятим святом, сходженням Святого Духу на апостолів та зупинився на історії відродження Української Автокефальної Православної Церкви, яка цього року відзначає 100-річчя початку церковно-народного руху за відродження УАПЦ (1917 – 2017) та 75-річчя відновлення єпископату Української Автокефальної Православної Церкви (1942 - 2017).

За заслуги перед Українською Автокефальною Православною Церквою та за значний вклад в розвиток парафії честь Успіння Пресвятої Богородиці Карпатської єпархії УАПЦ в м. Берегове ряд парафіян було відзначено церковними нагородами, а саме:

- Євген Лазар – медаль преподобного Мойсея Угрина ІІ сушення;

- Олена Білас – медаль «Знамення Пресвятої Богородиці»;

- Марія Чулей – медаль «Знамення Пресвятої Богородиці».

Благословенними грамотами були відзначенні: Галина Бернікевич, Владислав Лазар, Світлана Чірібан, Олена Махньова, Марта Світлик, Маріана Шустрова, Олена Фекете.

Відтак, громада парафії честь Успіння Пресвятої Богородиці за допомогу в розбудові парафії подарувала благодійникам сім'ям Махньович, Продан, Бернікевич освяченні ікони.

Богослужіння супроводжувалось церковним співом під керівництвом регента читця Юрія Ропонича.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією