Канцлер Карпатської єпархії УАПЦ благословив початок навчально-практичного семінару Всеукраїнської організації інвалідів

 DSC016519–21 червня 2017 року, в готельно-рестораному комплексі «Дружба» в м. Ужгород проходить навчально-практичний семінар для керівників та лідерів регіональних осередків Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» під назвою «Організація забезпечення безперешкодного доступу людей з інвалідністю до об'єктів житлового та громадського призначення в Україні».

Основною цілю семінару виступає аналіз та обговорення основних напрямків забезпечення безбар'єрного архітектурно – просторового середовища для людей з інвалідністю в Україні та впровадження сучасного підходу до створення безперешкодного середовища життєдіяльності для маломобільних громадян на прикладі інших країн.
На запрошення організаторів та з благословення Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви захід відвідали канцлер Карпатської єпархії протоієрей Сергій Урста та голова відділу з благодійності, соціального служіння та біоетики читець Юрій Ропонич. На початку семінару отець Сергій відслужив молебень на початок доброї справи та проспівали «Многая і благая літа» організаторам і учасникам заходу.
Відтак, в своєму зверненні протоієрей Сергій Урста передав учасникам вітання від Преосвященнійшого єпископа Віктора (Бедь) та побажав усім присутнім плідної праці та обговорення.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією