Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор відслужив акафіст до архангела Гавриїла

89890126 липня, у день Собору Архангела Гавриїла, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви, в архієрейській резиденції в Ужгороді, відслужив акафіст до архангела Гавриїла.

У молитві владика Віктор просив у архангела Гавриїла молитовного заступництва перед Отцем нашим Небесним за нашу боголюбиву українську націю, Богом дану нам земну Вітчизну Україну, Українську Церкву, Українське військо та за дарування всім нам миру, щастя та благополуччя. За допомогу Божу в досягненні національної і духовної єдності серед українців, подоланні розділення серед українських християн та утвердження єдиної Помісної Української Автокефальної Православної Церкви.

Особливі молитовні прохання було виголошено за найшвидшу перемогу Українського війська над підступними московсько-путінськими окупантами і терористами та за збереження життя всіх українських воїнів, добровольців, волонтерів, полонених і мирних співвітчизників, які ціною власного життя боронять український народі від новітнього московського ординця.

Молитва до архангела Гавриїла

О, святий великий архангеле Гавриїле, ти біля Божого Престолу стоїш і сіянням від Божественного світла осяяний, знанням ж незбагненних таємниць про Передвічну Премудрість Його освічений! Обраний Богом від усіх Небесних Сил послужити предвічній таємниці спасіння роду людського, дивний предстоятелю перед престолом Святої Трійці, носій таємниць і чудес Божих. Ти явився Пречистій Діві Марії благовісником небесним в Назареті зі словами «Радуйся…»  і сповістив Їй та всім нам радість Воскресіння Христового. До тебе, архангеле Гавриїле, припадаємо і молитовно просимо: настав нас до покаяння, любові,праведності, миру, добра і до утвердження духовної і національної єдностіу вірі нашій праведній, стережи душі наші від спокус лукавого і молитовно проси Отця нашого Небесного про прощення гріхів наших. О, святий великий архангеле Гавриїле! Не погорди нами грішними людьми, що молять тебе про допомогу і заступництво твоє у дні наші і в майбутньому, але повсякчас помічником будь для нас, щоб ми невпинно прославляли Богом дані нам земну Вітчизну Україну і Українську Церкву і твоє заступництво в ім’я Отця і Сина і Святого Духа на віки віків. Амінь.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією