Керуючий Карпатською єпархією УАПЦ єпископ Віктор взяв участь у святкуванні Дня незалежності України та 26-річчя відновлення Української державності в Ужгороді

 DSC015324 серпня, в Ужгороді, у в рамках відзначення Дня незалежності України та 26-річчя новітнього відновлення багатотисячолітньої Української державності представники духовенства та кліру Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви взяли участь в загальній молитві за мир та благополуччя в нашій державі.

Кілька сотень містян о 6 ранку зібралися у центрі міста на площі Народній, аби помолитися за мир і спокій в Україні.

Від Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви участь у заходах взяв Преосвященнійший єпископ Віктор (Бедь), керуючий Карпатською єпархією УАПЦ у супроводі представників духовенства єпархії.

У святковій ході взяли участь представники керівництва області та міста, правоохоронних структур, військовослужбовці, духовенство церков, діячі культури, викладачі і студенти вищих навчальних закладів, зокрема Карпатського університету імені Августина Волошина, Української богословської академії, Ужгородського гуманітарно-економічного коледжу та Ужгородського богословського коледжу Карпатського університету, активісти національно-патріотичних громадських організацій, учителі та учнівська молодь, пластуни, гості та жителі міста.

Заходи розпочалися з співу духовного гімну України «Боже Великий Єдиний нам Україну храни», після чого священики різних конфесій провели молитву за мир, щастя і благополуччя для українського народу і України та чим швидшої перемоги Українського війська над підступними московсько-путінськими окупантами і терористами, за збереження життя кожного українського воїна, добровольця, волонтера і мирних громадян, що у наші дні боронять Вітчизну нашу від московських ординців на Сході України.

Однією з найбільш зворушливих частин зустрічі стало прочитання молитов різними мовами дітьми. Окрім того, у виконанні хору прозвучали твори патріотичного звучання, зокрема безсмертна поезія Тараса Шевченка.

Відтак всі присутні разом виконали Державний Гімн України та зустріли схід сонця.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією