Керуючий Карпатською єпархією УАПЦ єпископ Віктор взяв участь у святкових заходах з нагоди відзначення 1124-ї річниці Дня міста Ужгород

 DSC040423 вересня 2017 року, на запрошення міського голови міста Ужгород Богдана Андріїва, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський та Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви у супроводі канцлера Консисторії Карпатської єпархії протоієрея Сергія Урсти та завідувача канцелярією єпархії, старшого іподиякона читця Василя Біксея прийняв участь у святкових заходах з нагоди відзначення 1124-ї річниці Дня міста Ужгород.

Святкові заходи розпочались з святкового етнопроменаду, який вирушив за маршрутом: вул. Капітульна – пл. Театральна, опісля чого відбулось урочисте міське Віче в Закарпатській обласній філармонії.

Урочиста частина розпочалась з виконання Гімну України Заслуженим академічним Закарпатським народним хором під керівництвом Наталії Петій-Потапчук, одразу після якого з вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Богдан Андріїв.

Цього дня міський голова, відповідно до рішення сесії міської ради, вручав нагороди та звання "Почесний громадянин Ужгорода" відомим діячам Закарпаття. До лауреатів нагороджених увійшов доцент Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії, дяк Кафедрального храму на честь апостола Українського Андрія Первозваного Карпатської єпархії УАПЦ, доктор мистецтвознавства Іван Хланта.

Завершилась урочиста частина молитвою "Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни".

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією