Керуючий Карпатською єпархією УАПЦ єпископ Віктор відслужив чин поховання над мамою доцента КаУ Олени Яреми-Мільо та односельчанкою – Зоєю Крижанівською

 DSC016412 жовтня 2017 року, у кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозванного Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви у м. Ужгород, був відслужений чин поховання над спочилою у Бозі Зоєю Михайлівною Крижанівською (26.03.1939, с. Цибулів Монастирищенського району Вінницької області, УРСР під окупацією СРСР – 10.10.2017, м. Ужгород Закарпатської області, Україна), мамою завідувача кафедрою психології Карпатського університету імені Августина Волошина, доцента Олени Миколаївни Яреми.

Чин поховання очолив Високопросвященніший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії у співслужінні протоієрея Сергія Урсти, протоієрея Олександра Смоліна, протоієрея Ростислава Криворучка, за участі дітей, онуків, рідних, близьких, знайомих покійної та колег по роботі її дітей.

Перед прощанням із спочилою у Бозі Зоєю Михайлівною владика Віктор висловив співчуття родині, виголосив поминальну проповідь та закликав усіх до щирої молитви за прощення всіх земних провин, допущенних з власної волі чи під примусом небіжчицею та дарування її безсмертній душі місця у Царстві Небесному, де праведні перебувають.

Відтак, Зою Михайлівну Крижанівську було поховано на сільському кладовищі в с. Шишливці Ужгородського району, по місцю проживання дочки Олени Миколаївни Яреми-Мільо.

Біографічна довідка:

Крижанівська Зоя Михайлівна народилася 26 березня 1939 року (повні 78 р.) в селі Цибулів Монастирищенського району Вінницької області в сім'ї вчителів.

Закінчила середню школу в с. Цибулів. Поступила в Педагогічний інститут м. Бердичів Житомирської обл.

Після закінчення інституту була направлена на роботу на Цілину (Казахстан).

В 1963 році приїхала з чоловіком на Закарпаття в с. Грушево Тячівського району, а згодом переїхала в смт.Тересву цього ж району.

В смт. Тересва працювала вихователем в дитячому закладі, вчителем початкових класів, відтак директором початкової школи в с. Грушево.

Народила двох дітей, Олену та Володимира, за сімейними обставинами, сама виховувала дітей та вивела їх у люди. Згодом стала бабкою та прабабкою.

Свій педагогічний талант та всю доброту і щирість своєї душі щедро дарувала людям, які її оточували.

10 жовтня 2017 року, після тривалої і важкої хвороби, перебуваючи на опіці в сім'ї дочки Олени в м. Ужгороді, Зоя Михайлівна відійшла у вічність на 79 році життя.

Після відправлення чину похорону в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозванного Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в м. Ужгород, Зою Михайлівну Крижанівську поховали на сільському кладовищі с. Шишловці Ужгородського району, по місцю проживання дочки Олени Миколаївни Яреми-Мільо.

Прес-служба КаУ та УБА

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією