У свято Стрітення Господа нашого Ісуса Христа керуючий Карпатською єпархією УАПЦ єпископ Віктор (Бедь) очолив святкову Божественну літургію з чином освячення свічок

 DSC019415 лютого 2018 року, у свято Cтрітення Господа нашого Ісуса Христа в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозванного Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в Ужгороді було відслужено святкову Божественну Літургію.

Богослужіння очолив, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви, у співслужінні протоієрей протоієрея Сергія Урсти, протоієрея Романа Бобая, протоієрея Ростислава Криворучко та протодиякона Івана Жабляка.

Під час богослужіння поминались імена православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя – Нового Риму, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією УАПЦ.

У молитві до Господа Бога, духовенство, просили миру, щастя і благополуччя для українського народу і України, чим швидшої перемоги Українського війська над підступними московсько-путінськими окупантами і терористами, за збереження життя кожного українського воїна, добровольця, волонтера і мирних громадян, що у наші дні боронять Вітчизну нашу від московських ординців на Сході України, за досягнення українцями національної і духовної єдності та утвердження єдиної Помісної Української Автокефальної Православної Церкви.

З проповіддю до парафіян звернувся протоієрей Роман Бобай, який розповів про новозавітні події зустрічі мла денця спасителя з праведним Симеоном, та значення свята Стрітення Господнього в нашому житті.

Відтак, з повчальним словом до парафіян храму звернувся Преосвященнійший єпископ Віктор (Бедь), який розповів про сакральний та догматичний зміст свята Cтрітення Господа нашого Ісуса Христа, а також привітав від духовенства та співробітників академії і прихожан храму канцлера Карпатської єпархії протоієрея Сергія Урсту з другою річницею дияконської хіротонії.

Хід богослужіння супроводжувався церковним співом духовенства в олтарі – під керівництвом єпархіального регента Марії Жабляк, а службу дяків очолив Іван Хланта.

Після співу «Боже Великий Єдиний» було звершено чин освячення свічок.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією