Керуючий Карпатською єпархією УАПЦ єпископ Віктор освятив новозбудований храм на честь Різдва Пресвятої Богородиці в с. Ганичі Тячівського району

 DSC110420 травня 2018 року, у день пам'яті отців І Вселенського Собору та в День пам’яті українських жертв політичних репресій в Україні, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви відслужив Божественну Літургію з освяченням новозбудованому храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці в селі Ганичі Тячівського району.

Його Преосвященству співслужили протоієрей Сергій Урста, протоієрей Юрій Кадар, протоієрей Іван Гота та протоієрей Ростислав Криворучко.

Під час богослужіння поминались імена православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією УАПЦ.

Владика Віктор та духовенство вознесло молитви до Господа Бога з проханням дарувати українському народу мир, благополуччя, національну і духовну єдність, подолання розділення серед українських християн та утвердження єдиної Помісної Української Автокефальної Православної Церкви, а також за перемогу Українського війська над московсько-путінськими агресорами і ординцями. Особливі молитви до Господа Бога були піднесені за збереження життя кожного українського воїна, добровольця, волонтера і полоненого, які у наші дні боронять своїх рідних, близьких, увесь український народ, нашу святу українську землю, Державу Україну та Українську Церкву від новітнього московського ординця.

Під час заупокійної ектінії духовенство просили прощення всіх земних провин та дарування вічного життя у Царстві Небесному душам  раніше спочилим у Бозі нашим співвітчизникам, які у різні віки і часи віддали свої життя у боротьбі за національну і державну незалежність України, полеглим Героям Небесної Сотні під час Революції Гідності, полеглим смертю героїв та хоробрих українським воїнам, добровольцям, волонтерам, полоненим та мирним співвітчизникам, які у наші дні віддали свої життя в обороні своїх рідних, українського народу, України та Української Церкви від  московсько-путінських окупантів і терористів, спочилим нашим праведним і богоносним прабатькам, батькам, матерям, учителям, друзям та близьким. Окремі прохання були виголошені за прощення та спасіння душ всіх українських жертв політичних репресій, які були закатовані до смерті та репресовані чужинськими окупаційними режимами в Україні та за її межами.

Відтак, після відслуження Божественної Літургії владика Віктор здійснив освячення новозбудованого храму на честь дванадесятого свята Різдва Пресвятої Богородиці.

За заслуги перед Українською Автокефальною Православною Церквою та благодійництво Преосвященнійший Віктор, єпископ Мукачівський і Карпатський відзначив настоятеля новозбудованого храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці протоієрея Юрія Кадара медаллю «Святих рівноапостольних Кирила і Мефодія» І ступеня, а благодійницю Наталію Катриняк - медаллю «Покрова Пресвятої Богородиці» І ступеня з врученням Біблії українською мовою у перекладі митрополита УАПЦ Іларіона Огієнка.

В своїй проповіді Преосвященнійший єпископ Віктор подякував усім за молитву та благодійництво. Побажав щоб в новоосвяченому храмі в с. Ганичі, завжди лунала молитва за мир, благополуччя та добробут у нашій державі і на Закарпатті.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський