Керуючий Карпатською єпархією УАПЦ єпископ Віктор відслужив молебень за Україну та заупокійну літію за полеглими українськими воїнами під час Всеукраїнського форуму «Загартовані війною»

DSC 522725 серпня 2018 року на окраїні села Стужиця Великоберезнянського району Закарпатської області, на території бази відпочинку Ужанського національного природного парку, відбувся Всеукраїнський форум «Загартовані війною». Організатором форуму виступила «Ужгородська філія Української асоціації інвалідів АТО» (голова підполковник Микола Журавльов) за співорганізації ряду громадських організацій учасників бойових та волонтерського руху. Участь у форму прийняли представники військових підрозділів Збройних Сил України, учасників бойових дій в АТО, родин загиблих українських військовослужбовців і правоохоронних органів в ході російсько-української війни в 2014 – 2018 рр., волонтерського руху, духовенства Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви, Закарпатського крайового культурно-освітнього товариства «Просвіти», Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України в ХХ столітті, Закарпатського національно-патріотичного об’єднання «Україна Соборна», Християнсько-народної спілки Закарпаття, органів обласної державної влади та місцевого самоврядування.

Після оголошення головою Закарпатської крайової «Просвіти» Павлом П. Федакою урочистого відкриття форуму та звучання Державного Гімну України,  Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви у співслужінні канцлера Консисторії єпархії протоієрея Сергія Урсти та протоієрея Дмитра Присяжного, настоятеля Свято-Покровської парафії УАПЦ міста Боярка Київської області, військового капелана відслужили подячний молебень за мир і благополуччя в Україні, за перемогу Українського війська над новітніми московськими ординцями, за збереження життя усіх українських воїнів, добровольців, волонтерів, полонених, за національну і духовну єдність української нації, за утвердження єдиної Помісної Автокефальної Української Церкви та заупокійну літію за полеглими смертю героїв українськими воїнами, добровольцями, волонтерами і полоненими, які у наші дні віддали свої життя в обороні Богом даної нам земної Вітчизни України від підступних московсько-путінських окупантів і терористів. Владика Віктор також благословив всіх учасників форуму на плідну роботу та мирне і благополучне життя.

Після молебню та ушанування хвилиною мовчання всіх полеглих українських героїв воїнів, добровольців, волонтерів та полонених, які полягли смертю хоробрих в ході російсько-української війни в 2014 – 2018 рр., відбулось урочисте нагородження ряду українських військовослужбовців, учасників АТО, та волонтерів. Вручення нагород провели Сергій Тріскач, голова ГО «Українська асоціація інвалідів АТО» та закарпатський громадський активіст, учасник АТО В’ячеслав Харченко.

З вітальним словом до присутніх звернувся і голова Ужгородської філії «Української асоціації інвалідів АТО», учасник бойових дій в АТО, підполковник Микола Журавльов, який привітав всіх із національним святом Днем Незалежності України, а також провів ряд нагороджень учасників форуму та концертної програми на ньому.

Відтак, після завершення процедури нагородження, для учасників форуму відбувся святково-пам’ятний концерт, який відкрила дружина підступно вбитого російськими спецслужбами в місті Києві депутата Держдуми Російської Федерації Дениса Вороненкова, відома оперна співачка Марія Максакова, яка заспівала в оперній оранжеровці ряд українських народних пісень. Також на концерті виступили: український бард В’ячеслав Купрієнко,  мукачівський гурт «Шарж», за участі солістів Роберта Голованенка та Сергія Собольова, солістка Заслуженого академічного Закарпатського народного хору Василина Голянич, співачка з міста Києва Світлана Токар та дитячий художній колектив Київського політехнічного інституту.

Після завершення концерту, відбулась дружня братська трапеза.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією