Єпархіальний Собор Карпатської єпархії УАПЦ підтримав рішення Вселенського патріархату про проведення об’єднавчого Собору Автокефальної Православної Церкви в Україні 15 грудня 2018 року

keuapc

07 грудня 2018 року, з благословення Преосвященнішого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви, у великій залі Консисторії єпархії в м. Ужгороді, відбулось засідання єпархіального Собору.

Участь в єпархіальному Соборі Карпатської єпархії УАПЦ прийняли делеговані представник від духовенства та релігійних громад єпархії.

Під час засідання було заслухано інформацію Преосвященнішого владики Віктора про скликання та проведення, з благословення Святішого Варфоломія (Архонтоніса), Архієпископа Константинополя, Вселенського Патріарха, об’єднавчого Собору Автокефальної Православної Церкви в Україні, який буде проведено 15 грудня 2018 року в храмі Премудрості Божої (Святої Софії) м. Києва.

Участь у об’єднавчому Соборі приймуть єпископи, визначені за квотою священнослужителі та вірні Української Автокефальної Православної Церкви, Української Православної Церкви Київського патріархату, частини Української Православної Церкви Московського патріархату та уповноважені представники Вселенського Патріарха, а також як почесний гість Президент України Петро Порошенко.

З цього питання, 07 грудня ц. р., владика Віктор отримав лист-запрошення від Вселенського Патріарха Варфоломія за № 1098 від 01 грудня 2018 року, в якому підтверджено канонічний єпископський сан керуючого Карпатською єпархією, як єпископа Вселенського патріархату, та визначено порядок скликання та проведення об’єднавчого Собору Православної Церкви в Україні.

В ході єпархіального Собору, його учасники ухвалили рішення підтримати рішення Всесвятішого Варфоломія (Архонтоніса), Архієпископа Константинополя, Вселенського Патріарха про скликання та проведення об’єднавчого Собору Помісної Автокефальної Православної Церкви в Україні 15 грудня 2018 року в м. Києві.

Відтак учасники єпархіального Собору висловили свої міркування щодо майбутнього устрою Української Церкви та ухвалили рішення про затвердження складу делегації єпархії, на чолі із правлячим архієреєм, яка прийме участь в роботі об’єднавчого Собору Автокефальної Православної Церкви.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією