Керуючий Карпатською єпархією владика Віктор, до Дня святителя Миколая Чудотворця, очолив святкову Літургію в Свято-Миколаївському чоловічому монастирі в смт. Чинадієво

 DSC009619 грудня 2018 року, у свято Дня ушанування святителя Миколая Чудотворця, єпископа Мир Лікійських, Преосвященніший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Православної Церкви України, очолив святкову Божественну Літургію у Свято-Миколаївському чоловічому монастирі в смт. Чинадієво Мукачівського району.

Його Преосвященству співслужили намісник обителі архімандрит Миколай Реківчак, канцлер Консисторії єпархії протоієрей Сергій Урста та ієрей Крістіан Рущак.

Під час богослужіння поминалися імена Блаженнішого Епіфанія (Думенка), Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Православної Церкви України та Преосвященнішого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією ПЦУ.

В ході Божественної Літургії духовенство молилось за мир, благополуччя та розквіт в Україні.

На завершення Літургії Преосвященніший владика Віктор звернувся з архіпастирським благословенням, вітанням та проповіддю до духовенства і присутніх вірників, під час яких наголосив на величі свята Дня ушанування святителя Миколая Чудотворця, єпископа Мир Лікійських та закликав всіх присутніх намагатись жити і діяти за прикладом жертовного і добропорядного життя даного святого.

Також владика Віктор розповів про підсумки об’єднавчого Всеукраїнського Помісного Православного Собору, який відбувся в храмі святої Софії в м. Києві 15 грудня 2018 року, і на якому було проголошено єдину Помісну Автокефальну Православну Церкви України. 15 грудня 2018 року Православна Церква України проголошена як повністю Автокефальна Помісна Українська Православна Церква, яка у своїй діяльності є незалежною від будь-якої іншої Помісної Православної Церкви та входить в число 15-ти Помісних Автокефальних Православних Церков у світі на рівноправних канонічних правах – наголосив Преосвященніший єпископ Віктор.

Предстоятелем Православної Церкви України обрано Блаженнішого Епіфанія (Думенка), Митрополита Київського і всієї України.

06 січня 2019 року Вселенський Патріарх Варфоломій І офіційно вручить новообраному Предстоятелю Православної Церкви України, Блаженнішому Митрополиту Епіфанію, під час спільного богослужіння в м. Стамбулі, Томос (грамоту) про Автокефалію (незалежність) Української Церкви.

За заслуги перед Карпатською єпархією Православної Церкви України, владика Віктор нагородив благословенною грамотою дяка храму монастиря Івана Чоповці.

Хід богослужіння супроводжувався церковним співом хору Свято-Миколаївського чоловічого монастиря в смт. Чинадієво, а службу дяків очолив читець Владислав Лазар.

 

Прес-служба Карпатської єпархії ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією