В день вiддання свята Рiздва Христового Преосвященніший єпископ Віктор звершив Божественну Літургію у кафедральному храмі Карпатської єпархії ПЦУ в Ужгороді

 DSC088113 січня 2019 року, в день віддання свята Різдва Христового у кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Карпатської єпархії Православної Церкви України в м. Ужгороді було відслужено святкову архієрейську Божественну Літургію, яку очолив Преосвященніший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією у співслужінні протоієрея Сергія Урсти, протоієрея Ростислава Криворуко та протодиякона Івана Жабляка.

Під час богослужіння поминалися імена Блаженнішого Епіфанія (Думенка), Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Православної Церкви України та Преосвященнішого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією ПЦУ.

Особливі молитви духовенство вознесло до Господа Бога з проханням дарувати мир, благополуччя, національну і духовну єдність українській нації, а також за всіх українських воїнів-захисників і полонених, які ціною власного життя боронять свої сім’ї, близьких, увесь український народ, Державу Україну та Українську Церкву від новітніх московських ординців.

При виголошені заупокійної ектенії та молитви, владика Віктор молився за спасіння душ всіх раніше спочилих наших співвітчизників, які у різні віки і часи віддали свої життя за національну і державну незалежність української нації, Держави України та за автокефалію Української Церкви, за всіх полеглих Героїв під час Революції Гідності, за всіх полеглих смертью героїв українських воїнів-захисників та полонених, які у наші дні віддали свої життя в обороні українського народу від московсько-путінських окупантів і терористів, за всіх раніше спочилих у Бозі наших праведних і богоносних прабатьків, батьків, матерів, учителів, друзів та близьких, і за всіх тих, кого заупокійно поминали.

З проповіддю до парафіян звернувся протоієрей Ростислав Криворучко, який наголосив на важливості євхаристичного єднання з Богом через прийняття святого причастя.

Після завершення святкової Божественної Літургії до прихожан храму з архіпастирською проповіддю звернувся Преосвященніший владика Віктор, який зупинився на божественній гармонії співіснування, життя та віри кожної людини, як творіння Божого, з Отцем нашим Небесним, Його святими заповідями, своїми ближніми, родом, українською нацією, Державою Україною та Українською Церквою. Бо без любові та поваги до свої близьких, свого народу, Держави України та Української Церква, не має любові і до Бога та створеного Ним навколишнього світу. А без любові до Отця нашого Небесного та без любові до своїх близьких, своєї рідної української землі, своїх праведних і богоносних прабатьків, батьків, матерів, Держави України та Української Церкви, не має і спасіння душі – наголосив владика Віктор.

Хід богослужіння супроводжувався церковним співом під керівництвом регента Марії Жабляк, службу дяків очолив старший дяк Іван Хланта.

 

 

Прес-служба Карпатської єпархії ПЦУ.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією