Спасо-Преображенська парафія смт. Ясіня на Закарпатті вийшла з Московського патріархату та приєдналась до Карпатської єпархії ПЦУ

Yasinia view17 лютого 2019 року, загальні збори Спасо-Преображенської парафії смт. Ясіня (вул. М. Грушевського, 164, ур. Плитоватий) Рахівського району Закарпатської області абсолютною більшістю голосів ухвалили рішення вийти зі складу Хустської єпархії Російської Православної Церкви в Україні (Московського патріархату) (керуючий єпархією митрополит Марк (Петровцій)) та разом із храмом приєдналась до Карпатської єпархії Православної Церкви України на Закарпатті (керуючий єпархією єпископ Віктор (Бедь)).

Після завершення зборів уповноважені представники даної релігійної громади по телефону та письмово (шляхом надіслання скану відповідної заяви) звернулись до Преосвященнішого владики Віктора з проханням прийняти дану парафію до складу Карпатської єпархії Православної Церкви України.

Владика Віктор в телефонній розмові привітав парафіян Спасо-Преображенської церкви смт. Ясіня з історичним рішенням, благословив їх вибір і дільність та видав указ про прийом даної парафії до складу Карпатської єпархії Православної Церкви України. Окрім того, зважаючи на те, що колишній священик даної парафії від Московського патріархату залишив вірних та відмовився переходити до Помісної Автокефальної Помісної Української Православної Церкви, владикою Віктором буде направлено до даної парафії та її храму нового священика з числа єпархіального духовенства.

До призначення нового священика, духовну опіку над вірними даної парафії, з благословення Преосвященнішого владики Віктора, буде здійснювати протоієрей Володимир Лофердюк, настоятель Свято-Покровської парафії в смт. Ясіня Карпатської єпархії Православної Церкви України.

2019Ясіня Преображенська парафія перехід

Прес-служба Карпатської єпархії ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією