Керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією ПЦУ єпископ Віктор (Бедь) звернувся до Президента України з проханням прискорити надання державної допомоги постраждалим від повені на Закарпатті

324637484765143415267 червня 2019 року, Преосвященніший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України звернувся із листом до Президента України Володимира Зеленського з проханням оптимізувати та пришвидшити роботу органів державної влади з надання невідкладної та належної фінансової допомоги громадянам, селянським і фермерським господарствам, підприємствам, організаціям та установам Закарпатської області, які постраждали від наслідків стихійного лиха паводку в кінці травня – на початку червня 2019 року.

У своєму зверненні до Президента України владика Віктор (Бедь), зокрема, пише:                            

                                   « Шановний Володимире Олександровичу!

В другій половині травня та на початку червня 2019 року ряд районів Закарпатської області охопило стихійне лихо, паводок, який виник внаслідок великої кількості дощових опадів. Від стихійного лиха постраждали тисячі громадян, сотні і сотні селянських, сільськогосподарських та фермерських господарств, а також ряд підприємств, установ, організацій та приватних підприємств. Розмито та зруйновано ряд мостів, доріг та захисних від паводку дамб і мереж. У Воловецькому районі стихія забрала життя молодого хлопчика.

Найбільшої біди громадянам, підприємцям, фермерам, підприємствам, установам і організаціям паводок наніс у Іршавському, Виноградівському, Хустському та Перечинському районах та частково в інших районах.

Нажаль, належна оцінка, допомога та виплата грошової компенсації потерпілим проводиться незадовільно і несвоєчасно, що у свою чергу призводить до примноження і збільшення негативних наслідків стихійного лиха.

Зважаючи на вищевикладене, звертаюся до Вас з проханням:

  1. Оптимізувати роботу державної комісії по оперативному реагуванню та усуненню негативних наслідків паводку травня-червня 2019 року в Закарпатській області.
  2. Вжити заходи щодо невідкладного виділення необхідної грошової суми із резервного фонду держави для виплати компенсації постраждалим від паводку.
  3. Розробити невідкладну державну програму по відбудові знищених стихією мостів, доріг, дамб, іншої інфраструктури та щодо відновлення знищених сільськогосподарських угідь.
  4. За можливості, чим швидше, відвідати Вами райони Закарпатської області, які постраждали від паводку, з метою особистого ознайомлення із масштабами і негативними наслідками стихійного лиха та зустрітись безпосередньо із постраждалими від лиха.

                                                               З повагою

                                                           + Віктор (Бедь),

                                  ЄПИСКОП МУКАЧІВСЬКИЙ І КАРПАТСЬКИЙ,

                         КЕРУЮЧИЙ МУКАЧІВСЬКО-КАРПАТСЬКОЮ ЄПАРХІЄЮ

                                         ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ ».

Цього ж дня, владика Віктор відслужив молебень до Господа Бога та Пресвятої Богородиці з проханнями відвернути стихійні лиха паводку від закарпатців та Закарпаття.

Прес-служба МКЄ ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією