Керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією єпископ Віктор благословив учасників ІІІ Всеукраїнського форуму учасників бойових дій на сході України, який відбувся в м. Чоп

ЧОП 225 серпня 2019 року, в м. Чоп Закарпатської області, відбувся ІІІ Всеукраїнський форум учасників бойових дій на сході України «Загартовані війною», що зібрався у дні святкування 28-річниці відновлення державної незалежності України.

Організаторами заходу виступилиГО «Українська асоціація інвалідів АТО в Закарпатській області», Чопська міська рада, Департамент соціального захисту населення Закарпатської обласної державної адміністрації, ГО «Спілка учасників бойових дій на сході України Ужгородщини», ГО «Українська асоціація інвалідів АТО», ГО «Ветерани війни та учасники бойових дій міста Чоп», ГО «Спілка учасників АТО Перечинщини» та Закарпатське крайове товариство «Просвіта».

Зібравшись, учасники форуму пройшли ходою від Європейської площі до міського будинку культури в м. Чоп, в якому після смакування армійської каші, відбулося урочисте засідання та святковий концерт.

Після співу Державного Гімну України учасники форуму хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять всіх полеглих українських воїнів, добровольців, волонтерів та полонених, що віддали свої життя в обороні своїх рідних, всього українського народу, Держави Україну та Української Церкви від підступних московсько-путінських окупантів і терористів.

В числі почесних гостей форуму були запрошені та присутні Ігор Бондаренко, голова Закарпатської обласної державної адміністрації, Ярослав Галас, заступник голова Закарпатської обласної державної адміністрації, Валерій Самардак, Чопський міський голова та Преосвященніший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України в ХХ столітті, які виступили та привітали українських воїнів, їх рідних, гостей та присутніх містян з 28-ю річницею відновлення державної незалежності України та з проведенням ІІІ Всеукраїнського форуму учасників бойових дій на сході України «Загартовані війною».

В свою чергу, Преосвященніший владика Віктор (Бедь), після свого архієрейського слова-вітання та подяки українським воїнам-захисникам, їх рідним та близьким, відслужив молитву за Україну та благословив усіх учасників форму на мирне і щасливе життя, та успішне проведення запланованого святкового заходу.

Від так В’ячеслав Харченко, голова ГО «Українська асоціація інвалідів АТО в Закарпатській області» провів урочисте нагородження учасників бойових дій на сході України в 2014 – 2019 рр. високими громадськими відзнаками-медалями.

Після нагородження, було продовжено святковий концерт, а після закінчення урочистого зібрання - спортивні змагання з жиму гирі та перетягування канату, а відтак відбулася військово-братерська трапеза.

Прес-служба МКЄ ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією