Керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією єпископ Віктор (Бедь) прийняв участь у заходах з ушанування ветеранів праці жінок в рідному селищі Тересва Тячівського району

 DSC042718 жовтня 2019 року, за ініціативою та організаційною участю громадської жіночої організації «Тересвянська Берегиня» (голова – Оксана Баняй, заступники голови – Марія Вакій та Марія Герчак, координатор з організаційних та правових питань – Дмитро Онуфрій) в приміщенні актового залу Тересвянської дитячої школи мистецтв (директор – Оксана Тиводар) було урочисто вшановано ветеранів праці жінок, які проживають в селищі Тересва Тячівського району Закарпатської області.

Для шановних і поважних ветеранів праці та гостей було накрито столики із запашною кавою та тістечками, а представники дитячих та шкільних творчих колективів Тересвянського дошкільного навчального закладу освіти «Веселка» (завідувач – Єлізавета Кошілка) та Тересвянської дитячої школи мистецтв (директор – Оксана Тиводар) виступили перед присутніми з концертною програмою.

Окрім того, кожна жінка ветеран-праці, присутня на урочистостях, отримала від організаторів пам’ятні подарунки.

На запрошення організаторів урочистого зібрання, участь у заходах прийняв і Преосвященніший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, уродженець селища Тересва, односельчанин. Владика Віктор молитовно привітав та благословив односельчан, подякував старшому поколінню тересвянських жінок за їх багаторічну добросовісну працю та материнську любов, завдяки якій у люди вийшли тисячі поколінь односельчан, які стали гордістю нашого народу. В ході зустрічі Преосвященніший владика Віктор (Бедь) подарував всім учасникам концертної програми, дошкільній та шкільній молоді, набори богословської літератури українською мовою. Окремі подарунки, Біблії українською мовою, також були вручені і кожній присутній жінці ветерану праці та організаторам даного урочистого заходу.

В свою чергу і організатори подякували владиці Віктору за приїзд та участь в урочистостях та від усіх присутніх подарували йому пам’ятну чашку із надписом «Тересвянська берегиня» і висловили сподівання на подальшу співпрацю в громадському і духовному житті рідного селища Тересва.

По завершенню урочистого зібрання, обміну думками та спогадами, всі присутні зробили спільне фото на добру згадку.

Прес-служба МКЄ ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією