Керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією ПЦУ Віктор Бедь благословив відкритий урок до Дня Гідності та Свободи в Бедевлянській ЗОШ І-ІІІ ступенів та удостоїв високих відзнак ряд українських патріотів

 DSC017421 листопада 2019 року, в Бедевлянській ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Марина Дудла) до Дня Гідності та Свободи, за організаційної участі заступника директора школи Наталії Дан та вчителя історії Маріанни Голубки було проведено урочистий відкритий урок «Небесна сотня... Вічна слава!».

До участі у відкритому уроці було запрошено Преосвященнішого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректора Карпатського університету імені Августина Волошина, голову Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України в ХХ столітті, учасників українських національно-визвольних змагань кінця 80-х – початку 90-х рр. минулого століття і Революції Гідності 2013 – 2014 рр. Василя Вайнагія та Едуарда Шуфрича, учасників бойових дій в російсько-українській війні 2014 – 2019 рр. Івана Шелевера, Івана Бедея та Михайла Тиводара.
Владику Віктора супроводжували ігумен Спиридон Дудин та помічники-референти Віктор Понзель і Едуард Довбиш.
Перед початком уроку, Преосвященніший Віктор Бедь молитовно благословив духовно-патріотичне зібрання та коротко розповів про історичні етапи відновлення державної незалежності України і боротьби за національну Гідність та Свободу української нації в період 1988 – 2019 рр.
Відтак учні школи представили присутнім концертно-просвітницьку програму, в якій висвітлили героїчний подвиг учасників Революції Гідності (2013 – 2014) та українських воїнів, учасників бойових дій в російсько-українській війні (2014 – 2019).
Після завершення концертно-просвітницької програми Преосвященніший владика Віктор Бедь удостоїв високих нагород присутніх учасників українських національно-визвольних змагань кінця 80-х – початку 90-х рр. минулого століття, Революції Гідності та бойових дій в російсько-українській війні:

  • Едуарда Шуфрича – ювілейної медалі «25 років відновлення державної незалежності України»;
  • Івана Шелевера – ордена «Карпатська Україна - 75 років»;
  • Івана Бедея – ордена «Карпатська Україна – 75 років»;
  • Михайла Тиводара – ордена «Карпатська Україна – 75 років».

Також владика Віктор передав у дарунок школі україномовну богословську літературу та літературу з історії українських національно-визвольних змагань на Закарпатті кінця 80-х – початку 90-х рр. минулого століття і розвитку Української Церкви.

Прес-служба МКЄ ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією