Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь привітав військовослужбовців з Днем Сухопутних військ України та молитовно вшанував полеглих воїнів-героїв на Алеї Слави Мукачівського міського цвинтаря

 DSC009212 грудня 2019 року, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, у День Сухопутних військ України відвідав Мукачівський об’єднаний міський військовий комісаріат (військовий комісар – полковник Ігор Гусєв), де молитовно привітав українських військових з професійним святом.

Після молитви, Преосвященніший владика Віктор звернувся до колективу військомату з вітальним словом та благословив їх на мирне і щасливе життя. У своєму архіпастирському слові владика Віктор наголосив на святості та важливості військового подвигу військовослужбовців, які ціною власного життя та за Заповідями Божими боронять своїх рідних, увесь боголюбивий український народ, Державу Україну та Українську Церкву від зовнішнього агресора і ворога.

За вияв високого українського патріотизму, професіоналізму у військовій справі та мужності в обороні України і боголюбивого українського народу Преосвященніший владика Віктор удостоїв ряд старших офіцерів Збройних сил України високих церковних нагород:

- полковника Гусєва Ігоря Костянтиновича – ордена «Преподобного Іллі Муромця, чудотворця Києво-Печерської обителі»;

- полковника Васько Володимира Володимировича - ордена «Преподобного Іллі Муромця, чудотворця Києво-Печерської обителі».

Також нагородженні та всі присутні отримали від владики Віктора Біблії українською мовою та іконки Спасителя нашого Ісуса Христа.

Всі присутні також хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять полеглих смертю хоробрих і героїв українських воїнів-героїв, що загинули в російсько-українській війні 2014 – 2019 рр.

Відтак єпископ Віктор Бедь, у супроводі представників ветеранів АТО, відвідав Алею Слави на Мукачівському міському цвинтарі, де молитовно вшанував світлу пам’ять полеглих українських воїнів-героїв в російсько-українській війні 2014 – 2019 рр., а також поспілкувався з мамою полеглого воїна Олександра Альбертовича Павлюка (1968 – 2015) – Валентиною Михайлівною Павлюк і висловив їй щирі співчуття в зв’язку із втратою сина.

Прес-служба МКЄ ПЦУ.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією