Керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією єпископ Віктор Бедь очолив чин похорону священно-архімандрита Миколая Реківчака в храмі Свято-Миколаївського чоловічого монастиря в смт. Чинадієво

 DSC005024 грудня 2019 року, в храмі Свято-Миколаївського єпархіального чоловічого монастиря в смт. Чинадієво Мукачівського району Закарпатської області Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України, відбулася заупокійна Боженственна Літургія та чин похорону священно-архімандрита Миколая Реківчака (05.05.1945, с. Ізки Міжгірського району Закарпатської області, Закарпатська Україна – 22.12.2019 р., смт. Чинадієво Мукачівського району Закарпатської області, Україна), намісника Свято-Миколаївського чоловічого монастиря в смт. Чинадієво.

Чин похорону очолив Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією у співслужінні представників духовенства Мукачівсько-Карпатської єпархії: протоієрея Сергія Урсти, секретаря єпархіального управління, ректора Ужгородської української богословської академії, архімандрита Спиридона Дудида, т. в. о. настоятеля Свято-Миколаївського чоловічого монастиря в смт. Чинадієво, протоієрея Олександра Смоліна, протоієрея Ростислава Криворучко, протоієрея Крістіана Рущака, протоієрея Василя Осадчука та представників духовенства Закарпатської єпархії: протоієрея Віктора Аврамчука, протоієрея Валерія Фозикоша.

Під час похорону також були присутніми ряд представників духовенства Мукачівської єпархії РПЦвУ Московського патріархату.

Провести в останній земний путь спочилого у Бозі священно-архімандрита Миколая Реківчака також прийшли численні вірні з усіх куточків Закарпаття та із-за його меж, для яких старець став духовним отцем і наставником.

Після відслуження чину похорону до присутніх з поминальним архіпастирським словом звернувся Преосвященніший владика Віктор Бедь, який зупинився на подвижницькому життєвому шляху спочилого у Бозі священно-архімандрита Миколая Реківчака.

Відтак на прохання рідних (брата, сина, внука), з благословення Преосвященнішого єпископа Віктора Бедь, тіло священно-архімандрита Миколая Реківчака було перевезено до рідних місць в с. Пилипець Міжгірського району, до якого прилягає і с. Ізки, для поховання на сільському цвинтарі.

В храмі Святого Різдва Богородиці в с. Пилипець Міжгірського району Закарпатської єпархії (настоятель протоієрей Василь Калічин) представниками духовенства двох єпархій було відслужено заупокійну літію за покійним. Відтак тіло спочилого у Бозі священно-архімандрита Миколая Реківчака було поховано та віддано землі за християнським звичаєм.

Завершення чину похорону з опечатанням гробу провів Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України.

Прес-служба МКЄ ПЦУ.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією