У свято Богоявлення єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь очолив святкову Божественну Літургію та звершив чин великого освячення води в кафедральному храмі м. Ужгорода

IMG 082919 січня 2020 року, у свято Богоявлення – Хрещення Господа і Спасителя нашого Ісуса Христа, в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного в м. Ужгороді Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України було відслужено святкову Божественну Літургію. Богослужіння очолив Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією у співслужінні протоієрея Сергія Урсти, секретаря єпархіального управління, ректора Ужгородської української богословської академії, протоієрея Олександра Смоліна, протоієрея Ростислава Криворучко, протодиякона Івана Жабляка та диякона Славоміра Безака.

Під час святкового богослужіння духовенство молилося за мир і благополуччя в Україні, за національну і духовну єдність української нації, за перемогу Українського війська над підступними і віроломними московськими путінсько-гундяєвськими окупантами і терористами, за збереження життя і повернення до своїх сімей з перемогою і неушкодженими всіх українських воїнів-захисників і полонених, за здоров’я, щасливе і радісне життя рідних, близьких та вірних.

З проповіддю до прихожан на тему свята звернувся протоієрей Ростислав Криворучко.

В ході богослужіння, після заамвонної молитви, духовенством було відслужено чин великого освячення води, який очолив Преосвященніший Віктор Бедь.

Після закінчення святкової Божественної Літургії, до духовенства та прихожан храму з архієрейською проповіддю звернувся і владика Віктор, який привітав усіх зі святом, благословив і наголосив на тому, що свято Богоявлення в першу чергу є святом та символом духовного новонародження кожного християнина, який намагається жити і плекати свою безсмертну душу за Заповідями Отця нашого Небесного і є послідовником Спасителя нашого Ісуса Христа у вірі.

Відтак Преосвященніший владика Віктор Бедь привітав прихожанку Аллу Петрівну Кузнець зі славним ювілеєм – 70-річчя від дня народження, який вона відсвяткувала 14 січня, та удостоїв ювілярку високої церковної нагороди – ордена «Великомучениці Варвари».

Богослужіння супроводжувалося співом кафедрального церковного хору під керівництвом регента Марії Жабляк, а службу дяків очолив старший дяк Іван Хланта.

Прес-служба МКЄ ПЦУ.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією