В смт Вилок створено та зареєстровано іще одну парафію Мукачівсько-Карпатської єпархії ПЦУ шляхом виходу частини вірних з Московського патріархату

16172902202027 січня 2020 року, розпорядженням в. о. голови Закарпатської обласної державної адміністрації О. Гетманенка за № 31, зареєстровано статут новоствореної релігійної громади Православної Церкви України на честь ікони Божої Матері Іверської в смт Вилок Виноградівського району Закарпатської області.

Новостворена парафія була створена шляхом виходу частини вірних з релігійної громади Хустської єпархії Московського патріархату (керуючий єпархією – архієрей Російської Церкви Марк Петровцій) в смт Вилок та входження до складу Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України (керуючий єпархією – єпископ Віктор Бедь).

Новостворена парафія стала іще однією (другою) діючою релігійною громадою в смт Вилок Виноградівського району у складі Мукачівсько-Карпатської єпархії ПЦУ, прихожани якої прийняли рішення про вихід із складу відповідних парафій Хустської єпархії Російської Православної Церкви в Україні (Московського патріархату) в 2019 – 2020 рр.

З цієї нагоди Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України привітав парафіян із державною реєстрацією статуту новоствореної релігійної громади та призначив настоятелем даної парафії протоієрея Василя Осадчука, благочинного Берегівсько-Виноградівського благочиння, настоятеля іще однієї парафії в смт Вилок на честь святителя Миколая Чудотворця.

28 лютого 2020 року Преосвященніший владика Віктор Бедь, в архієрейській резиденції в м. Ужгороді, прийняв протоієрея Василя Осадчука, обговорив з ним питання розвитку Берегісько-Виноградівського благочиння, а також дав відповідні архієрейські настанови та благословив на належне пастирське служіння.

Участь у зустрічі також прийняв протоієрей Сергій Урста, секретар єпархіального управління, ректор Ужгородської української богословської академії.

Пресслужба МКЄ ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією