Великоднє послання Преосвященнішого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського до Пасхи Христової 2020

Всечесні отці! Возлюблені у Христі брати і сестри!

Любі земляки-закарпатці!

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

 

У світлі Дні святкування Пасхи Христової 2020 року радіймо перемозі життя над смертю та даруванню всім нам життя вічного через спасіння наших душ у Воскреслому Спасителі Ісусі Христі!

Кожного року радісно і переможно звучить добра звістка про Воскресіння Христове, яка спонукає кожного з нас віддати хвалу нашому Спасителю, Який смертю подолав смерть і зробив нас причасниками майбутнього блаженного життя.

Святий Амвросій Медіоланський говорить, що «у Христі воскрес світ — людство, у Ньому воскресли небеса, у Ньому воскресла земля». Хресною жертвою Ісуса Христа була знищена сама причина наших негараздів — гріх, а Воскреслий Христос зробив нас співучасниками слави Божої!

Воскресіння Христове є настільки важливим у нашому житті, що святий апостол Павло вказує на нього, як на домінанту християнства: «А якщо Христос не воскрес, то й проповідь наша марна, марна і віра наша» (1 Кор. 15: 14).

Цього 2020 року на нашу долю випало святкувати світле Воскресіння Христове в особливих умовах всеукраїнського карантину, через загрозу поширення пандемії коронавірусу COVID-19. Не дивлячись на досить жорсткі міри та заходи безпеки під час всеукраїнського карантину з боку державної влади, богослужіння у період Великого посту в храмах Мукачівсько-Карпатської єпархії не припинялися, а звершувалися з дотриманням усіх запобіжних заходів та рекомендацій Священного Синоду Православної Церкви України і розпоряджень керуючого єпархією, щоб духовно і молитовно підтримати усіх тих, хто потребував і потребує цієї духовної допомоги у такий нелегкий для всіх нас час

випробувань.

У ці святкові пасхальні дні я закликаю усіх вас виявляти розсудливість, зберігати розум, витримку та не піддаватися страху і паніці, пам’ятаючи слова Господа, який закликав нас жити і діяти не як нерозумні люди, а як мудрі, бо час лукавства настав.

Сьогодні як ніколи, ми, християни – послідовники Воскреслого Христа, повинні свідчити всьому світу про те, що смерть переможена і ця жертва Сина Божого принесена за кожного з нас, незалежно від того приймаємо ми її сьогодні чи ні, бо така воля Отця нашого

Небесного!

Підносячи молитви до Спасителя нашого Ісуса Христа, в дні світлого Воскресіння Христового і надалі, просячи прощення, допомоги, одужання, відвернення війни і біди, хвороб та всіх напастей від себе, своїх рідних і близьких, не забуваймо помолитися і за наших героїчних українських воїнів-захисників та полонених.

З молитвою покладаючи надії на Отця нашого Небесного у вирішенні всіх наших наболілих і складних питань земного життя, не втрачаймо розум та високий духовно-моральний облік людини, як прообразу Божого!

Нажаль, і цьогорічне свято Воскресіння Христового ми вимушено відзначаємо в умовах триваючої, вже поспіль шостий рік, російсько-української війни 2014-2020 років. Але ми знаємо і твердо віримо в те, що правда в цій війні на боці нашого боголюбивого українського народу і Господь Бог благословить перемогу Українського війська, допоможе нам захистити, зберегти і утвердити нашу Державу Україну, нашу віру та нашу Помісну Автокефальну Українську Церкву. І в цій вірі, з надією на Отця нашого Небесного, ми маємо бути як ніколи незламно стійкими та єдиними національно і духовно, пам’ятаючи слова Спасителя нашого Ісуса Христа: «Якщо ви перебуватимете в моїм слові, тоді справді Моїми учнями будете, і пізнаєте істину, і істина зробить вас вільними» (Ін. 8, 31-32).

Від щирого серця вітаю усіх вас із Воскресінням Христовим – Великоднем 2020 року! Нехай ця радість у Воскреслому житті живить всіх нас та оберігає і благословляє у всіх обставинах нашого земного

життя.

Зі святом світлого Воскресіння Христового – Пасхою 2020 року, дорогі моєму серцю всечесні отці, брати і сестри – любі земляки-закарпатці!

 

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

 

Із повагою і любов'ю у Воскреслому Христі

+ ВІКТОР Бедь,

єпископ Мукачівський і Карпатський,

керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією

Православної Церкви України

 

Світле Воскресіння Христове –

Пасха Христова 2020 року!

м. Ужгород,

19 квітня 2020 р.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією