Привітання з Днем народження Преосвященнішому єпископу Мукачівському і Карпатському Віктору Бедь від духовнества та вірних Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України

114005052020Ваше Преосвященство!

Дорогий Владико!

Дозвольте сердечно привітати Вас із нагоди 56˗ї річниці з Дня Вашого народження! 

Сьогодні, коли Ви дякуєте Богу за його ласку та прожиті роки земного життя, ми духовно приєднуємось до Вашої щирої молитви і просимо милосердного Господа, щоб Він дарував Вашому Преосвященству духовні та тілесні сили, наснаги та мудрості у звершенні архіпастирського служіння.

Бажаємо Вам, щоб Ваша багаторічна та багатогранна діяльність на благо Православної Церкви України, зокрема і на нашій закарпатській землі, та Української Держави процвітала, щоб Всемилостивий Господь дарував Вам Свою всесильну допомогу на нелегкому і відповідальному шляху Вашого служіння.

У ці непрості для всіх нас часи, висловлюємо Вам свою подяку за щире батьківське піклування, мудрі духовні настанови та святі молитви за Ваших духовних дітей та увесь український народ. Нехай Господь Вседержитель примножить роки Вашого земного життя, щоб своїми талантами та дарами, Ви й надалі правдиво свідчили про істинну ˗ Воскреслого Христа.

Многих Вам і благих літ!

ΕιςπολλάέτηΔέσποτα!

Духовенство та вірні Мукачівсько-Карпатської єпархії ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією