У свято Святої Трійці єпископ Віктор Бедь очолив Літургію в храмі-каплиці в м. Берегове та молився за мир і благополуччя в Україні та ушанував 100-річчя проголошення УАПЦ і 30-річчя Помісного Собору УАПЦ 1990 року

 DSC01907 червня 2020 року, у дванадесяте свято Святої Трійці, П’ятдесятниці, в храмі-каплиці на честь Успіння Пресвятої Богородиці Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України в м. Берегове (перехрестя вул. Болудянського та вул. 8 Березня) було відслужено святкову Божественну Літургію.

Богослужіння очолив Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина у співслужінні протоієрея Сергія Урсти, секретаря єпархіального управління, ректора Ужгородської української богословської академії, благочинного Ужгородського благочиння та протоієрея Василя Осадчука, настоятеля парафій на честь святителя Миколи Чудотворця та на честь ікони Божої Матері Іверської в смт Вилок Виноградівського району, благочинного Берегівсько-Виноградівського благочиння.

Під час богослужіння владика Віктор та духовенство молилися за мир і благополуччя в Україні, за національну і духовну єдність української нації, за відвернення загрози згубних хвороб і вірусів, за перемогу Українського війська над підступними московсько-путінськими окупантами і терористами, за збереження життя і повернення до своїх сімей з перемогою і неушкодженими всіх українських воїнів і полонених, за утвердження Православної Церкви України та за здоров’я і щасливе життя наших рідних і близьких.

В ході богослужіння з проповіддю на тему святкового дня до присутніх звернувся протоієрей Сергій Урста, який зупинився богословській історії та духовному значенні сьогоднішнього свята – Святої Трійці, П’ятдесятниці.

Відтак після завершення богослужіння до присутніх з архіпастирською проповіддю звернувся Преосвященніший владика Віктор Бедь, який привітав усіх присутніх зі світлим святом Святої Трійці та зупинився на святості і духовній значимості свята Святої Трійці, П’ятдесятниці в житті Церкви Христової та кожного християнина. Також владика Віктор зупинився і на духовному і національному значенні 100-річчя проголошення Української Автокефальної Православної Церкви (05.05.1920 р.) та 30-річчя Всеукраїнського Помісного Православного Собору УАПЦ 1990 року (5 – 6 1990 р.), проголошенні цим Помісним Собором Київського патріархату і обрання Патріархом Київським і всієї України, Предстоятелем УАПЦ (06.06.1990 р.) Святішого Мстислава Скрипника (10.04.1898 – 11.06.1993), церковно-історичні ювілеї яких відзначаємо цього року.

У свої архіпастирській промові керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією єпископ Віктор Бедь привітав прихожан парафії на честь Успіння Пресвятої Богородиці в м. Берегово з 5-річчям їх заснування та початку духовно-церковної діяльності.

Богослужіння супроводжувалося співом церковного хору даної парафії під керівництвом іподиякона Владислава Лазаря, який очолив і службу дяків.

Пресслужба МКЄ ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією