Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь очолив парастас за спочилою у Бозі адвокатом, професором Ольгою Машкаринець за участі її рідних та близьких

 DSC024322 липня 2020 року, в м. Ужгороді, рідні, близькі та колеги прощалися із спочилою у Бозі відомою українською адвокатом, журналістом, науковцем та педагогом Ольгою Антонівною Машкаринець (01.11.1960, м. Львів – 21.07.2020, м. Ужгород), яка дочасно відійшла у вічність 21 липня цього року.

З цієї сумної події, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, у співслужінні архімандрита Спиридона Дудина та протоієрея Ростислава Криворучко, на родинному подвір’ї Машкаринців в м. Ужгороді, відслужив парастас за спочилою у Бозі Ольгою Машкаринець (другом, колегою по адвокатській, журналістській, науковій та педагогічній діяльності, а також прихожанкою та хористкою церковного хору кафедрального храму апостола українського Андрія Первозваного Мукачівсько-Карпатської єпархії ПЦУ в м. Ужгороді).

У молитві до Господа Бога владика Віктор просив прощення всіх земних провин, допущенних з власної волі чи під примусом небіжчицею, дарування її світлій безсмертній душі вічного спокою та життя у піднебессі.

Парастас було відслужено за присутності чоловіка Михайла, дочок Тетяни і Яни, та найближчих рідних і друзів покійної.

В короткому архієрейському прощальному слові, Преосвященніший владика Віктор Бедь розповів про гідний життєвий та професійний шлях спочилої у Бозі Ольги Машкаринець, з якою був давно знайомий та перебував у дружніх відносинах. Також владика Віктор висловив щирі співчуття рідним та близьким у зв’язку із важкою та непоправимою втратою – дочасним упокоєнням Ольги Антонівни Машкаринець.

Цього ж дня, поховали Ольгу Антонівну Машкаринець на сільському цвинтарі в с. Оноковці Ужгородського району Закарпатської області.

Пресслужба МКЄ ПЦУ.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією