В кафедральному храмі м. Ужгорода Мукачівсько-Карпатської єпархії ПЦУ молитовно вшанували спочилу у Бозі адвоката, професора Ольгу Машкаринець, у 9-й день її упокоєння

16542907202029 липня 2020 року, в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України в м. Ужгороді, було відслужено заупокійну Божественну Літургію за Ольгою Антонівною Машкаринець (01.11.1960, м. Львів – 21.07.2020, м. Ужгород), доктором юридичних наук, професором, адвокатом, журналістом, прихожанкою даного храму та хористкою кафедрального архієрейського церковного хору, у 9-й день її упокоєння.

Свою адвокатську та журналістську діяльність Ольга Антонівна поєднувала з науково-викладацькою діяльністю, працюючи викладачем з правових дисциплін в Ужгородському національному університеті та Карпатському університеті імені Августина Волошина.

З благословення Преосвященнішого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Мукачівсько-Карпатською єпархією, ректора Карпатського університету імені Августина Волошина, заупокійне богослужіння очолив протоієрей Сергій Урста, секретар єпархіального управління, ректор Ужгородської української богословської академії та протоієрей Олександр Смолін, священнослужитель кафедрального храму, викладач академії.

В ході богослужіння було відслужено заупокійну літію за спочилою у Бозі Ольгою Машкаринець, яку очолив Преосвященніший владика Віктор Бедь.

Відтак Преосвященніший єпископ Віктор Бедь звернувся із поминальним архіпастирським словом до рідних покійної, зокрема дочок Тетяни і Яни, та всіх присутніх у храмі. У своєму слові владика Віктор, зокрема, зупинився на життєвому та професійному шляху Ольги Антонівна, та особливо на її подвигу материнства та берегині сімейного благополуччя.

Участь у поминальному богослужінні прийняли дочки покійної – Тетяна і Яна, інші родичі та близькі, а також представники кліру єпархії, кафедрального архієрейського церковного хору, Карпатського університету імені Августина Волошина, Адвокатського бюро «Срібна Земля» та редакції газети «Срібна Земля».

Богослужіння супроводжувалося співом кафедрального архієрейського церковного хору під керівництвом регента Марії Жабляк, а службу дяків очолив старший дяк Іван Хланта.

Пресслужба МКЄ ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією