Керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Віктор Бедь благословив учасників підсумкового таборування військово-патріотичної гри «Джура» на Закарпатті

 DSC021014 серпня 2020 року, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, на території зони відпочинку с. Оріховиця Ужгородського району Закарпатської області, відвідав табір учасників Всеукраїнського підсумкового таборування дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура» на Закарпатті.

Участь у таборуванні прийняли представники дитячих та юнацьких колективів від Закарпатського центру туризму (м. Ужгород) та Куреня імені Василя Пойди Негровецького НВК імені Василя Росохи з Міжгірщини. Педагогічне керівництво та методичну допомогу в організації та проведенні табору здійснюють педагоги-виховники та методисти-інструктори Іван Гавриль, Олена В. Осипенко, Андрій Більце, Юлія Більце, Олена О. Осипенко та Юрій Бельо.

Преосвященніший владика Віктор Бедь привітав учасників таборування, відслужив молебень за Україну, благополучне проведення таборування, збереження здоров’я і відвернення небезпечних недуг, та благословив усіх на мирне, здорове, щасливе та благодатне життя. Також владика Віктор звернувся до присутніх з короткою архієрейською проповіддю, в якій наголосив на важливості духовного, патріотичного і спортивного виховання української молоді, формування в молодих людей відчуття власної гідності та свідомості, які базуються на вияві любові і бажанні захищати свою українську націю, свою родину, святу українську землю, земну Вітчизну і Державу Україну та Українську Церкву. Владика Віктор коротко розповів про боротьбу українців, серед яких були та є прабатьки і батьки присутньої молоді, які в кінці 80-х – на початку 90-х рр. ХХ століття героїчно боролися за національну і державну незалежність української нації, та будучи об’єднаними національно і духовно в лавах тогочасної громадсько-політичної організації Народного Руху України, вибороли відновлення незалежності багатовікової Держави України 24 серпня 1991 року. А також домоглися політичної реабілітації та відродження діяльності Української Автокефальної Православної Церкви (на сьогодні Православної Церкви України), Української Греко-Католицької Церкви Римського понтифікату, Мукачівської греко-католицької єпархії Римського понтифікату та українських протестантських церков (що за часів Московської комуністично-радянської окупації часів Союзу РСР були заборонені та переслідуванні в Україні). Тож молоде покоління українців має гордитися своїми праведними і богоносними прабатьками і батьками, та наслідувати і примножувати героїчну історію української нації, державності, культури і духовності – наголосив владика Віктор.

Відтак Преосвященніший владика Віктор окропив всіх присутніх освяченою водою та подарував всім учасникам таборування і гостям богословську літературу та іконки святого благовірного Петра Конашевича-Сагайдачного, Гетьмана України (+ 1622).

Участь у відвідуванні даного таборування також прийняли іподиякони правлячого єпископа - Віктор Понзель, Едуард Довбиш та Олег Мартинюк.

Пресслужба МКЄ ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією