Вітання керуючого Мукачівсько-Карпатською єпархією, ректора Карпатського університету імені Августина Волошина єпископа Віктора Бедь колективу Заслуженого академічного Закарпатського народного хору до 75-річчя створення!

163125092020Вельмишановна пані Наталіє Йосипівно Петій-Потапчук – художній керівник і диригент Заслуженого академічного Закарпатського народного хору!

Вельмидостойні члени хорового колективу та балету!

Прийміть щирі вітання від Управління Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України та колективу Карпатського університету імені Августина Волошина зі Славним ювілеєм – 75-річчям створення!

Дякуємо Вам за Вашу саможертовну і надзвичайно важливу творчу працю – збереження, поширення, примноження та прославлення української пісенної і духовної культури, танцю, зокрема нашого славного Закарпаття, а також за популяризацію пісенної спадщини і танців інших народів світу.

163225092020

Також дякуємо Вам за Вашу щиру любов до свого рідного краю – Закарпаття, та Богом даної нам земної Вітчизни України, яку Ви випромінюєте своїми чистими серцями, душами, співом народних пісень та у танці!

Нехай Всемилоствий Господь Бог та Пресвята Богородиця завжди будуть з Вами та Вашими рідними і близькими! Нехай з ласки Божої, даровані Вам талант та муза будуть незмінними супутниками у Вашій творчій діяльності!

Миру, здоров’я, щастя, творчих успіхів та Божого благословення всім Вам на життєвій ниві!

 

З повагою і любов’ю

+ Віктор Бедь,
єпископ Мукачівський і Карпатський,
керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією
Православної Церкви України,
ректор Карпатського університету імені Августина Волошина

м. Ужгород,
25.09.2020 р.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією