У свято Воздвиження Хреста Господнього, єпископ Віктор Бедь очолив Божественну Літургію в кафедральному храмі Ужгорода та рукоположив у священики диякона Владислава Лазаря

 DSC021827 вересня 2020 року, у свято Воздвиження чесного і животворчого Хреста Господнього, в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України в м. Ужгороді було відслужено Божественну Літургію.

Богослужіння очолив Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України у співслужінні протоієрея Олександра Смоліна, протоієрея Ростислава Криворучко, протоієрея Василя Осадчука, протодиякона Івана Жабляка та диякона Владислава Лазаря.

В ході Божественної Літургії, Преосвященніший владика Віктор Бедь рукоположив у священики диякона Владислава Лазаря, який надалі буде призначений настоятелем релігійної громади парафії та храму на честь Успіння Пресвятої Богородиці в м. Берегове.

Перед завершенням богослужіння, Преосвященніший владика Віктор Бедь, у співслужінні духовенства, відслужив заупокійну літію за всіма полеглими у різні віки і часи борцями за національну і державну незалежність України, раніше спочилими у Бозі нашими праведними і богоносними прабатьками, батьками, матерями, учителями, друзями, близькими, а також за полеглими смертю хоробрих і героїв у наші дні українськими воїнами-захисниками і полоненими у російсько-українській війні 2014 – 2020 рр. та загиблими у авіакатастрофі 25 вересня ц. р. українськими курсантами під Харковом.

З проповіддю до прихожан на тему свята звернувся протоієрей Василь Осадчук.

Після завершення Божественної Літургії до духовенства та прихожан з архіпастирським словом звернувся і Преосвященніший єпископ Віктор Бедь, який наголосив на важливості кожної людини саможертовно, з вірою в Отця нашого Небесного та любов’ю до ближніх, земної Вітчизни і Держави України та Української Церкви пронести свій життєвий хрест, який покладається на кожного із нас, з волі Божої, для досягнення щасливого і радісного життя, та заради спасіння безсмертних душ наших.

Також владика Віктор та всі присутні привітали хористку архієрейського кафедрального церковного хору Марію Харчук з Днем народження, яке вона відсвяткувала 20 вересня.

Богослужіння супроводжувалося співом архієрейського кафедрального церковного хору під керівництвом регента Марії Жабляк, а службу дяків очолив старший дяк Іван Хланта.

Зважаючи на карантин, богослужіння проводилося з дотриманням карантинних обмежень.

Пресслужба МКЄ ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією